Skocz do zawartości

To czego sie nauczylem ale co dalej ?


wekk

Rekomendowane odpowiedzi

No to zaczynamy, jak juz mam strone, zalozmy ze na domenie xxxx.com, i jest na sewerze yyyyy z odpowiednimi parametrami dla mojej strony

1. Kod strony jest odpowiednio zaptymalizowany, odpowiednie nasycenie slowami kluczowymi

2. Sprawe z tagami meta mam juz zalatwiona

3. Dodalem juz strone do xxx katalogow, zostalo mi jeszcze yyy katalogow, i mam zamiar ta ilosc rozplanowac na zzz dni, robie to recznie, zeby zrobic to porzadnie

4. Wykupilem xxx linkow sponsorowanych z roznymi pr

5. Zrobilem reklame strony na kilku forach, zeby zwiekszyc ilosc wejsc na strone

6. Strona osiagnela miejesce w pierwszej 20 w jakiejs tam wyszukiwarce - google

7. Sprawdzalem jaki pr bedzie miala moja strona, wyszlo zalozmy 2

8. Wymienilem sie linkami ze stronami o podobnej tematyce, i kolega na swojej stronie o ilosci odwiedzin xx xxx miesiecznie tez zamiescil info o mojej stroce co dalo mi xxxx wejsc

9. Postanowilem wykupic boxy reklamowe zrobilem to w 2 firmach, rezultat byl zadowalajacy, wydatek sie zwrocil

I teraz pojawia sie pytanie co dalej, po tych wszystkich zabiegach mam zzzzz wejsc miesiecznie, ale konkurencja nadal ma wiecej ilosc wejsc, chociaz ich portal jest gorszy, moj oferuje wiecej mozliwosci, jest bardziej przejrzysty, przyjemniejszy dla oka, jak sciagnac nowych userow na swoja strone, dalsze proby pozycjinowania nie maja wiekszego sensu, ale chce miec wieksze zyski z mojej stronki bo nadal wychodze na zero po oplaceniu serwa itp. nie chce przedobrzyc z reklamami bo za duza ilosc reklam moze odstraszyc userow, zniechecic ich do mojego portalu, czy wszystko co zrobilem zrobilem odpowiednio ? Moze postarac sie zwiekszyc pr strony, ale to znowu kolejny wydatek, moze sie nie zwrocic. To sa moje male przemyslenia, czy sa prawidlowe ? Czy te kilka godzin poswieconych na lekture strony zostaly zmarnowane ?

Mam nadzieje ze namieszczajac taki temat nie zrobilem czegos glupiego : P

pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wekk - witaj, ale byłoby prościej gdybyś podał adres strony.

Nie wiem jaka jest Twoja wiedza o pozycjonowaniu, ale zapewne dużo mniejsza od stałych tu bywalców i to co Tobie i mnie wydaje się dobrze wykonane (np. optymalizacja kodu) innym wyda się stekiem bzdur.

Poza tym chyba nie wstydzisz się swojej strony więc umieść jej link chociażby w swojej stopce.

Mówienie o jakiejś tam stronie to jak rozmowa o grzbach w lasach Kanady.

proponuję : podaj adres strony - sprawdzimy ile masz linków, co masz niepotrzebne w kodzie i będzie można sprawdzić jaką masz konkurencję.

czyli wybór należy do Ciebie

papa

:P;);)

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Erbit - dobrze jest bć moderatorem :P

proponuję nie zaczynać tematu bez podania adresu strony.

zamknięty

ps. jak widzisz Wekk Erbit się nad Tobą zlitował i Cię jeszcze nie (no wiesz)

daje Ci szansę ;)

swoją drogą - nawet w podstawówce w zadaniach z matematyki przy x i y niewiadomych zawsze coś było wiadomego

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem zamin powawila sie twoja twoj post, nie ma tej strony : P sa to gdybania tylko czysto teoretyczne :P ale zamierzam niedlugo z najomym webmasterem zaczac mala dzialalnosc, tworzenie stron + ich pozycjonowanie i ja mam je pozycjonowac ale caly czas sie ucze, dlatego pytam czy moj tok myslenia jest prawidlowy i jak rozwiazac ewentualne problemy z konkurencja : ) Liczylbym na rownie teoretyczna odpowiedz : ) z gory dziekuje : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję : podaj adres strony - sprawdzimy...

Od oceny jest inny dział

czyli wybór należy do Ciebie

W tym wypadku do mnie wybór należy... :P - ponizej dacyzja

Poczytaj forum... chyba mało z niego wyniosłeś.

Jedyna rada to: postaraj sie o link, link, link... nic wiecej nie można dodać.

Amen

[edyta]

Jeszcze Kapsel coś skrobie.. poczekamy.. ;)

[edyta2]

Jesli zamierzasz pozycjonować to pomyśl o zapleczu skąd mogłbyś dawać link, link link do pozycjonowanych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz pojawia sie pytanie co dalej...

myślę że masz duże szansę że nic nie będziesz musiał robić i będziesz 1 - lub zrobić wszystko razy 2 i być tylko na 1 stronie.

jeżeli jak piszesz wciąż się uczysz to uwierz że założenia:

zoptymalizowany kod, odpowiednia ilość słów itd są co najwyżej w połowie dobre/odpowiednie

:P

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności