Skocz do zawartości

Piłka Nożna


lolki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzis Arsenal zagra sobie na luzie z Juventusem i spokojnie awansuje do polfinalu. Taka mam nadzieje ;) Zreszta nie jest ona plonna, gdyz wszystko na to wskazuje. Zeby tylko Kanonierzy nie pekli.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech nie mówicie o piłce nożnej bo spadek poziomu polskiej piłki nożnej kosztował mnie juz 2 telewizory :D i od dwóch lat nie mam TV :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odkużam temat.

Widzieliście wczorajsze ogłoszenie wyników w sprawie kandydatury polskich miast do ME 2012 ???

Chorzów ostatnie miejsce, Kraków przed ostatnie - krew mnie zalała :D

Brak słów dla tych idiotów z komisji oczywiście pisowskiej bo nie ma wielu takich idiotów jak oni.

Szok, szok, szok. Nie mogę dojść do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, tylko zamiast Gdańska Kraków.

Przemawia za tym prawie wszystko!

Lokalizacja - chodzi o to żeby stadiony było w miare blisko siebie. I tak ze względu na "koalicje" z Ukrainą będzie spory "rozstrzał.

Kraków jest większym miastem i bardziej "turystycznym" niż Gdańsk. Pomieszczenie dużej ilości kibiców przyjdzie mu o wiele łatwiej niż Gdańskowi.

Komunikacja - nie wiem jak jest w Krakowie, ale Gdańsk był kiedyś Wolnym Miastem .... i "wolnym" (ślimaczym) pozostał niestety. Komunikacja i drogi to tragedia.

Drużyna. Po wybudowania stadionu na mistrzostwa Wisła by miała gdzie grać. A w Gdańsku!? Drugoligowa Lechia z większymi szansami na spadek niż awans.

A tak pozatym to fajnie by było mieć blisko fajny stadion i mistrzostwa w perspektywie więc powiniennem się cieszyć :D

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje Chorzów zamiast Warszawy niestety to się nie uda a dla tego niestety że nasza stolica jest ....zakałą kraju.

:D

Od strony sportowej nie ma się czym pochwalić od strony turystycznej tym bardziej.

Jestem innego zdania.

Warszawa powinna być.

Jak wybudują stadion to przynajmniej Legia będzie miała gdzie grać.

Lokalizacja też lepsza - centrum.

IMHO: Warszawa > Chorzów

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wybudują stadion to przynajmniej Legia będzie miała gdzie grać.

A dla czego ja mam dawać na stadion Legii??

Lepiej żeby na tym stadionie ktoś grał niż żeby niszczał tak jak Czarownica.

Dlaczego ktoś inny ma "dawać" na stadion np: Ruchu? Tak może palnąć każdy i stadionu nigdzie nie będzie.

Legia potrzebuje stadionu, mają dobrą drużynę i perspektywy.

Pomyśl w kategoriach bardziej ... "bratnich" i co ważniejsze praktycznych, a nie jak typowy Polak.

Ja jestem z Gdyni, kibicuje Arce i z chęcią się dołoże na Stadion Narodowy na którym będzie swoje mecze rozgrywać warszawska Legia.

Kandydatura Warszawy jest bardzo dobra - nie widze żadnego logicznego argumentu dla którego to miasto miało by nie byc w tej 4.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tylko Chorzow i Chorzow. Mieszkam rzut beretem od Stadionu Slaskiego, a wiedzcie, ze mieszkam w Katowicach. Jestem przekonany, ze to tam powstalaby cala baza, bo Chorzow nie za bardzo ma do tego perspektywy. Niestety, nasi dzialacze dali :D

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności