Skocz do zawartości

Piłka Nożna


lolki

Rekomendowane odpowiedzi

Zszokowały mnie oceny Chorzowa. 2 pkt za transport. To jest kpina w zywe oczy. Do stadionu jest dojazd prawie idealny (idealny bedzie jak skoncza DTŚ - droga, ktora przecina cala aglomeracje, dwupasmowka). Niedaleko autostrada a4.... SZOK... Do reszty nie mam sil sie ustosunkowac ;/

Pozdrawiam

Jurdziol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

co do chorzowa do miasta w konurbacji katowcikiej podpisaly jakos niedawno umowe metropolidalna czy cos ze beda wspolpracowac wiec jak by przyszly srodki na rozbudowe to pewnie i tak by sie podzieli

pozatym z tego co widzialem w gdansku ma dopiero powstac stadion... ? mam racje?

a w chorzowei juz powoli zabieraja sie zazadaszenie, wiec czy beda ME w chorzowie czy nie to i tka stadion bedzie wykonczony i przystosowany do standardow eu

a co do transportu to jakis debil to robil...

autostrada

dts

najwieksza siec kolej

lotinsko

rozbudowana komunikacja miejsca

....

btw.

https://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,3302957.html

polecam wyniki ankiety... :D

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ktoś inny ma "dawać" na stadion np: Ruchu? Tak może palnąć każdy i stadionu nigdzie nie będzie.

Legia potrzebuje stadionu, mają dobrą drużynę i perspektywy.

Pomyśl w kategoriach bardziej ... "bratnich" i co ważniejsze praktycznych, a nie jak typowy Polak.

Ja jestem z Gdyni, kibicuje Arce i z chęcią się dołoże na Stadion Narodowy na którym będzie swoje mecze rozgrywać warszawska Legia.

Kandydatura Warszawy jest bardzo dobra - nie widze żadnego logicznego argumentu dla którego to miasto miało by nie byc w tej 4.

Nie interesuje mnie Legia ani jej skład(to samo mogę napisać o Wiśle że jest perspetywiczna itp), cała polska się składała na cwks więc chyba wystarczy tego. W życiu nie spotkałem człowieka który by pochwalił pod jakimkolwiek kątem Warszawy w przeciwieństwie do Krakowa, Wrocławia czy Poznania.

Kandydatura Warszawy to tylko stolica i nic więcej nie ma do zaoferowania.

Jak Chorzów/górny śląsk mógł nie dostać nominacji jak 40% tytułów mistrza polski zdobyły dwie drużyny z tamtego regionu, juz nie mówiąc o położeniu itd? Przecież to jedyne miejsce w polsce, razem z katowicami w których są stale organizowane wielkie imprezy także pozasportowe.

Moje typy to:

Chorzów, Poznań, Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie Legia ani jej skład(to samo mogę napisać o Wiśle że jest perspetywiczna itp)

Nie musisz. Już to napisałem wyjaśniając dlaczego powinien być Kraków zamiast Gdańska. Cytuję:

Drużyna. Po wybudowania stadionu na mistrzostwa Wisła by miała gdzie grać. A w Gdańsku!?
Jak Chorzów/górny śląsk mógł nie dostać nominacji jak 40% tytułów mistrza polski zdobyły dwie drużyny z tamtego regionu

Ale to nie ma nic do rzeczy przecież :D

juz nie mówiąc o położeniu itd?

Lokalizacja samego miasta jest akurat dość dużym atutem Warszawy - stlolica jest położona centralnie a nie na samym dole.

Zważcie również że oceniane były projekty. To co będzie i jak zostały to przedstawione, oraz to co jest i jak zostało to przedstawione. Może w tym tkwił problem Chorzowa? Bo "politycznie" Was na pewno nie wycieli - tu pretensje może mieć Kraków.

Moje typy są takie jak komisji z zamianą Gdańska na Kraków.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Chorzów/górny śląsk mógł nie dostać nominacji jak 40% tytułów mistrza polski zdobyły dwie drużyny z tamtego regionu

Ale to nie ma nic do rzeczy przecież :)

Ma wiele do rzeczy, podkreśla to jak bardzo ten region jest związany z piłka nożną, nie ma polskiej piłki noznej bez górnego śląska.

Lokalizacja samego miasta jest akurat dość dużym atutem Warszawy - stlolica jest położona centralnie a nie na samym dole.

Centralnie to jest położona Łódź;)

a na dole jest bliżej do Europy bo przecież o to chodzi aby ściągnąć jak najwięcej turystów, a do Warszawy blisko to tylko jest z Białorusi. :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wiele do rzeczy, podkreśla to jak bardzo ten region jest związany z piłka nożną, nie ma polskiej piłki noznej bez górnego śląska.

Ale tu nie chodzi o tradycje tylko o najlepsze położenie stadionu i wytypowanie najlepszego miasta na Euro :D

Centralnie to jest położona Łódź

Ale Łodź sie nie zgłosiła, pozatym nie wykręcaj kota ogonem w dziecinny sposób.

a na dole jest bliżej do Europy bo przecież o to chodzi aby ściągnąć jak najwięcej turystów, a do Warszawy blisko to tylko jest z Białorusi.

Istotne jest położenie w stosunku do Polski a nie całego świata :)

To jest po prostu praktyczne dla wszystkich Polaków.

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta i na mecze przyjdzie tylu polakow jak na lige !? tak nieby mecze, mistrzostawa siwata itp... ale i tak bedzie wiekszosc psychofans niz ojcow z synami

pozatym jak maja sie ewentualnie zwocic inwetycje to raczej bym liczyl na turystow poza pl ... moje zdanie... moze komercja i szukanie kasy, ale inaczej stadionow i sportu nie bedziemy miec

pzdr

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FireFox Tu chodzi o tradycje, to tak jakby w Anglii w przeszłości rozgrywano ME czy MŚ i nie rozgrywano by meczu na Wembley, do tego dochodzi lokalizacja stadionu Chorzowskiego, 3mln ludzi w samej aglomeracji do tego środek jedynej w polsce dłuższej aurostrady, zacytuje Piechniczka który powiedział że łatwiej i szybciej dojechać ze stadionu śląskiego do krakowa niż ze stadionu Legii do Janek.

Odnośnie finansów to wiadomo że ME to impreza dla turystów i to oni zostawią najwięcej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotne jest położenie w stosunku do Polski a nie całego świata

To jest po prostu praktyczne dla wszystkich Polaków.

Przypominam, ze ME organizujemy z Ukraina. Kandydatura Gdanska jest w tym wypadku kuriozum. A i reszta miast, jak Warszawa i Poznan zbyt dobrze zabezpieczona od strony transportu nie jest.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta i na mecze przyjdzie tylu polakow jak na lige !? tak nieby mecze, mistrzostawa siwata itp... ale i tak bedzie wiekszosc psychofans niz ojcow z synami

?

pozatym jak maja sie ewentualnie zwocic inwetycje to raczej bym liczyl na turystow poza pl ... moje zdanie... moze komercja i szukanie kasy, ale inaczej stadionow i sportu nie bedziemy miec

Tu nie chodzo o to czy nam sie zwróci za ME czy nie.

Tu chodzi o to czy w Warszawie powinien być Stadion Narodowy (tudzież na miarę narodowego). Wróce do tego za parę linijek ...

FireFox Tu chodzi o tradycje (...)

Jestem w stanie to zrozumieć. Ale osobiście nie przekonuje mnie to, gdyż nigdy nie byłem szczególne sentymentalny jeśli chodzi o wszelakie tradycje. Rozumiem jednak że dla innych to coś znaczy ...

Przypominam, ze ME organizujemy z Ukraina.

A ja przypominam że tu nie chodzi tylko o ME, tylko o fakt czy w stolicy powstanie stadion na miarę Narodowego. Taka impreza to idealna okazja abyśmy się tego stadionu w Warszawie dorobili. Mistrzostwa miną a stadion będzie służył jeszcze długo. Warszawa potrzebuje takiego stadionu. Spójrzcie na to obiektywnie - bez emocji. Ja wiem że mało kto lubi "Warszawkę", ale sztuką jest umiejętność patrzenia obiektywnie na sytuację ...

Cała moja aktywność w tym temacie sprowadziła się do "obrony Warszawy" i jednego zdania - Warszawa potrzebuje "europejskiego" stadionu i ewentualne ME są idealną okazją do jego zbudowania. A pod względem organizacyjnym, lokalizacyjnym, gastronomicznym na pewno spełnia warunki potrzebne do organizacji ME - pewnie nawet bardziej niż niektóre inne miasta.

Do czego to doszło że Gdynianin Warszawy bronił :rolleyes:

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa potrzebuje "europejskiego" stadionu i ewentualne ME są idealną okazją do jego zbudowania.

Z tym akurat mozna sie zgodzic. Nipotrzebny nam kolejny moloch wielkosci Slaskiego, ktory stoi pusty przez wieksza czesc roku. Pytanie tylko, czy stadion na 40tys miejsc zostanie zapelniony? Czy tyle ludzi przyjdzie na mecz z Belchatowem? W obecnej sytuacji nawet stadion przy Lazienkowskiej wystarcza, a nie bede wrozyl z krzeselek ;)

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurdziol masz może tę punktację?

chętnie bym ją sobie obejrzał.

A w ogóle co tu dużo mówić Polska to bagno, banda złodzei itp. przytoczmy przykład Chorzowa w Euro lub Ruchu z PZPN który spłaca długi wg planu, ale w komisji PZPN siedzą działacze klubów II ligowych i tak dali karę i tak.

Większość tych wszystkich decyzji szkodzi głównie Śląskowi.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności