Skocz do zawartości

Pytanie do grafików komputerowych


Yukatan

Rekomendowane odpowiedzi

Lesiu pokaż przykład bo nie wiem o czym mówisz co konkretnie wiem lepiej,

Opinie o cenach sa od pewnego grafika z tego forum który powiedział że ceny są często zawyżone i nie proporcjonalne do pracy włożonej w nią, chciałem to zweryfikowac.

a ty skoro widzisz że młokoś się wymadrza to może lepiej mu wytłumaczyć co i jak zamiast pouczac nie sądzisz?

Co do starszych osób masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy uważasz też, że cena samochodu z wyższej półki jest proporcjonalna do pracy/kosztów związanych z wyprodukowaniem tegoż produktu? Czy uważasz, że praca włożona w kruszenie betonu młotem pneumatycznym jest mniejsza niż praca przy programie graficznym? Co bierzesz pod uwagę mówiąc o proporcjonalności wkładanej pracy? Pewnie dla dzieciaka, który po szkole zasiada do piraconego photoshopa, utrzymują go rodzice, a czasu wolnego jest pod dostatkiem praca włożona w wykonanie projektu graficznego strony/sklepu jest minimalna... ot przysłowiowe 9.99 z allegro. Dodajmy do tego jeszcze zamieszkanie na jakimś zadupiu i już w ogóle można stwierdzić, że skoro koszty są zerowe, grosza nie poświęcono też na edukację, szkolenia i poszerzanie wiedzy to nawet 0.99 zł będzie w sam raz. A w Indiach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności