Skocz do zawartości

Zabraknie prądu?


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

https://biznes.onet.pl/wiadomosci/przemysl/pse-wprowadza-ograniczenia-w-dostawach-i-poborze-energii-w-calym-kraju/rv9z91

Pamięta ktoś jak te stopnie zasilania wyglądają w praktyce? Nie wiem czy odpalać skrypt na localhoscie czy może szukać VPS :)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przewiduje panikę jak nie będzie czym ładować smarkfonów ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa , kłopot tylko u nas ze słońcem , oprócz tego lata , bo w tym roku farelka napierd***a niemiłosiernie :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W wakacje może słońca zabraknąć ale internetu nigdy.

plus pierdyliard :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mogę pisać bo w mediach jeszcze tej informacji nie ma

e:

o 19.59 pokazało się oficjalne info w mediach to wkleję kawałek :)

 

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden wielki bajer i wyborcza kiełbasa . jakie to PO jest wspałanimyslne i robi Radę Kryzysowa i uchroni polski przemysł przed katastrofą. Podobno te wszyskie problemy wynikają z niskich stanów rzek i zapasów. Dobra. Tylko najpierw musiałby paść przemysł Czechów i Wegrów . Jakoś mieszkam w czechach i cisza. Widać ta woda jakoś migruje dziwnie :). W Czechach u prawicowców jest jej pod dostatkiem , a w Polsce u lewicowców z PO brakuje. Przecież senator Pęk całej na granicy na kaca nie wypił ? 

wszystko o brazylijskiej piłce nożnej - brasfutebol.com

FreshMed - najlepszy stomatolog w Katowicach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności