Skocz do zawartości

Poker online


msiedlecky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mogę tylko tyle powiedzieć, że gram. Głównie w Teksański Klincz. U siebie.

O zarobkach nie będę pisał, dżentelmeni o takich sprawach nie rozmawiają publicznie. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pokerem i zakładami sportowymi moja rada wygląda ta:

-jeśli byłeś średni lub słaby z matmy - nie graj!

-jeśli w gry strategiczne byłeś średni lub słaby - nie graj

bo właśnie dzięki takim osobom ta branża żyje. Jeśli jesteś dobrym analitykiem mającym łeb na karku graj i wygrywaj ;)

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iman7 wypowiadałem się ogólnie o hazardzie . za to jestem pewien że 90% grających jest zawsze w plecy a uzależnieni hazardziści zawsze mówią "a co ty się na tym znasz " :) Po za tym mój sasiad prowadzi salon hazardowy i sam znam wielu hazardzistów też i kazdy mi mówi dokładnie tak jak ty : :)

Proszę Cię, jeśli nie masz pojęcia co to jest texas holdem to nie wypowiadaj się w tym temacie.

ale niech bedzie po twojemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nigdy nie grałeś to polecam na początek https://gramy.interia.pl/gierki.online-poker-texas-holdem-up.html

i pamiętaj, że to wciąga podobnie jak forex.

Musisz mieć silną wolę aby grać i aby wiedzieć kiedy przestać. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, w texas holdem wszyscy przecież wygrywają

Ale w pokerze nie chodzi o to aby wygrać. Chodzi o zabawę, ryzyko, fan, adrenalinę itp.

Jeśli myślisz o wygranej jako o pieniądzach to przegrasz na 100%.

Pieniądze trzeba zarabiać w inny sposób niż w kasynie, w kasynie pieniądze się wydaje. :)

Tylko Bond wygrywa w kasynie duże sumy $. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności