Skocz do zawartości

Poker online


msiedlecky

Rekomendowane odpowiedzi

Iman7 wypowiadałem się ogólnie o hazardzie . za to jestem pewien że 90% grających jest zawsze w plecy a uzależnieni hazardziści zawsze mówią "a co ty się na tym znasz " :) Po za tym mój sasiad prowadzi salon hazardowy i sam znam wielu hazardzistów też i kazdy mi mówi dokładnie tak jak ty : :)

Proszę Cię, jeśli nie masz pojęcia co to jest texas holdem to nie wypowiadaj się w tym temacie.

ale niech bedzie po twojemu :D

Haha co maszynki ma :D ? dobre... pewnie i tak ma z tego super $$.

Cieżka dyskusja w Polsce jest właśnie o pokerze z takimi ludźmi ;) zresztą co się dziwić jak jaśnie wielmożny Pan Jacek Kapica uznał dawno temu pokera za hazard na równi z black jackiem i ruletką w których statystycznie z góry jesteś na straconej pozycj

Dla tych, których światopogląd o pokerze został wyrobiony przez film "Wielki Szu" bo to większość ludzi w Polsce (świetny film acz faktów o pokerze to tam zero tylko fikcja i pokazywanie wielkie pseudo przekręty).

Ci, którzy potrafią choć trochę liczyć polecam PDF-a: https://www.wolnypoke..._ekspertyza.pdf

zresztą można mnożyć przykłady takich tekstów.

A ci którzy są w temacie ;) wiecie, że już za 12DNI! wraca full tilt poker oficjalnie ;) ? w pełni sił etc.

Edit: jeszcze odnośnie: "Pieniądze trzeba zarabiać w inny sposób niż w kasynie, w kasynie pieniądze się wydaje." - i dla tego związek pokera i wszystkie wolne ruchy domagają się żeby wynieść pokera z kasyna dlatego, że człowiek idący pograć tylko w poksa jest zaraz atakowany innymi rzeczami: kości, ruleta, BJ etc.

Temat rzeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Grałem na paru platformach ze 2 lata - głównie na poker stars, jeśli ma się nerwy ze stali i ciągle pracuje się nad swoim mindsetem i grą można wygrywać i zarabiać spore pieniądze. Mam znajomych co się utrzymują z pokera i jeden z nich sporo zarabia.

Ci co twierdzą że to hazard nie wiedzą co to poker.

Ja nie dałem rady głównie ze względu na psychikę, okresy gry że karta nie wchodzi (downswing) to masakra. Ale jak się to przetrzyma to przy dobrej grze wychodzi się na swoje - matematyka nie kłamie.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość się chwali "wygrałem 500" a przemilcza "przegrałem 1500".

Pamiętam zaprosił mnie ziomek o 16 (po pracy) na piwo a on sobie miał potrzaskać w automaty- i bach wygrał 50 PLN w moment :D

Pytam się go potem ile dziś przegrał...to mówi że grał od 9 do 15 i 2stówy wtopił :D

Tak to jest z tymi "zwycięzcami" :D :D

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trotyl

Miałeś kiedyś styczność z grą texas holdem? Najlepsi są ci, którzy nie mieli styczności z grą, a wygłaszają największe mądrości. Ale jak mówiłem, nie mam zamiaru nikogo wyprowadzać z błędu. Dla niektórych lepiej naprawdę żyć w nieświadomości. Dla mnie EOT.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ostatni post. Nie wiem czy masz problemy z rozumowaniem czy czytaniem. Wskaż miejsce w którym "wskazuję innym drogę do fortuny"? Nie będę nikogo przekonywał do racji oraz niczego udowadniał, pisałem że nie warto o tym TU rozmawiać, bo zawsze się znajdą takie rodzynki, jak Ty, które lubią sobie potrollować, nie mając zielonego pojęcia o temacie.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tak na podsumowanie :)

Zakłady bukmacherskie i poker, to nie są gry losowe!

Nie mylcie tego z grą w kości, ruletką czy totolotkiem. W tych sportach w dłuższym okresie czasu wygrywają naprawdę najlepsi analitycy. Przeciętni, słabi lub ludzie z brakiem samodyscypliny i strategii po prostu przegrywają.

 Szablony do zennopostera - ZenBLOG, ZenSocialBot, ZenOgłoszenia, Szeptacz, ZenFles, ZenReview, szablony do poczty i inne). Tylko profile VIP proszę zamawiać przez priv lub email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w pokerze nie chodzi o to aby wygrać. Chodzi o zabawę, ryzyko, fan, adrenalinę itp.

Jeśli myślisz o wygranej jako o pieniądzach to przegrasz na 100%.

Pieniądze trzeba zarabiać w inny sposób niż w kasynie, w kasynie pieniądze się wydaje. :)

Tylko Bond wygrywa w kasynie duże sumy $. ;)

Takie zdanie gracza w pokera szanuje ;)

Grałem na paru platformach ze 2 lata - głównie na poker stars, jeśli ma się nerwy ze stali i ciągle pracuje się nad swoim mindsetem i grą można wygrywać i zarabiać spore pieniądze. Mam znajomych co się utrzymują z pokera i jeden z nich sporo zarabia.

Ci co twierdzą że to hazard nie wiedzą co to poker.

Ja nie dałem rady głównie ze względu na psychikę, okresy gry że karta nie wchodzi (downswing) to masakra. Ale jak się to przetrzyma to przy dobrej grze wychodzi się na swoje - matematyka nie kłamie.

A do tego głównie się odnosiłem.

Hazard to ZUO ;)

E: To ja podsumuje: najlepsze prowizje są za refy z kasyn i od bukmacherów. A dlaczego? Bo hazard uzależnia...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności