Skocz do zawartości

Windows 8


Karol S

Rekomendowane odpowiedzi

@Giewont90 a że tak jeszcze zapytam - jaką akcję wykonuje przycisk "start"/"meta" z klawiatury? Wnioskując po Twojej odpowiedzi uruchamia drugi pulpit z kafelkami, dobrze kombinuję? :)

Tak, dokładnie :)

Ja ciągle jeszcze odkrywam nowe "bajerki" :P

Fajne jest np. połączenie aplikacji "Wiadomości" z FB i możemy wtedy sobie zrobić coś takiego:

https://antyweb.pl/wp-content/uploads/2012/10/Clipboard0112-600x375.jpg?9d7bd4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skorzystałeś chociaż z tego Windowsa 8 :)?

pewnie że nie heh, nie jaram się jakimiś nowinkami kupuje tylko co mi potrzebne a nie to żeby mieć i się "pochwalić" tylko nie wiem w tym wypadku czy jest w ogóle czym się chwalić, no może jak bym miał z 17 lat to bym się kręcił tym ale nie teraz

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny "ładny" windows z mnóstwem mało przydatnych a systemomożernych gadżetów :)

czekam raczej na następcę xp z przyzwoitym zarządzaniem procesami, pamięcią i odpowiednim zestawem (poprawionym -> o ile w microsoft to w ogóle możliwe :) ) kompatybilnych w dół bibliotek czyli na coś raczej do roboty niż do zabawy

na moje żadnego postępu w stosunku do w7 nie ma bo akurat na "ładności" mi nie zależy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal na xp i nie zmieniam chyba ze to co mi potrzebne przestanie chodzić ale bede raczej rozpatrywal maca do profesjonalnej i stabilnej pracy ale jak na razie to na xp jest ok

Też do dzisiaj bym siedział na XP, niestety 32 bitowe systemy nie obsługują więcej niż 3gb ramu. A Xp 64 bit to dosłowanie tragedia. Przesiadłem się na 7 i nie jest źle. W porównaniu do Visty jest dużo lepiej. Nie mam potrzeby się przesiadać na Windows 8 tylko dlatego, że jest nowy i na razie zostaje tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś Ubuntu, Mandriva, jeszcze jakieś wynalazki ale dziękuje bardzo, do tego trzeba mieć cierpliwość ja niestety nie mam

Zdefiniuj kiedyś. Obecnie UBuntu 12.04 jest już do zainstalowania na dowolnym komputerze. Faktycznie jest problem z flashem ale poza tym można spokojnie zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności