Skocz do zawartości

Edukacja Patriotyczna - ciekawy fanpage


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

Ps. połowa postów w tym temacie, w stylu te organizacje nie były potrzebne, lub ci ginęli na marne, jest poniżej obiektywnej opinii

Chyba masz poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. "Hej, kto Polak na bagnety!"

Współczuje warszawiakom :) Szykuje się mega najazd kiboli.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Współczuje warszawiakom :) Szykuje się mega najazd kiboli.

To mnie trochę irytuje, jak ktoś jest patriotą to od razu jest kibolem, ale ANTIFA czy inne lewackie ugrupowania jak wzywają otwarcie do burd i blokowania marszu, czy wyborcza rozdająca gwizdki, to już jest cacy. Tam kiboli nie ma to można dymić i nikt się tym nie zainteresuje.

slawus nie wiem o co Ci chodziło odnośnie kresów

Relacji nie będzie, jakieś fotki może się znajdą. W przyszłym roku będzie już inaczej, teraz nie dałem rady tematu ogarnąć.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że teraz jest modne że ruskie biednych AK-owców gnębili, wysiedlali, jeszcze UPA itd,

wszędzie są teraz tylko takie informacje, nie pamiętam juz kiedy ostatnio cokolwiek słyszałem na temat innych organizacji partyzanckich, chyba w szkole, nie licząc co sam wykopałem,

więc bori, to tak wygląda jak kolejny kanał gdzie można się dowiedzieć jedyną słuszną i prawdziwą wersję historii :)

mam nadzieje że się mylę i pokażesz coś co jest mało znane, czy zapomniane, a wartościowe,

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, chodzi o to że w chwili obecnej na temat kresów mam dostęp do najbardziej obszernych materiałów

oprócz wydarzeń będę też starał się przybliżać sylwetki poszczególnych osób np. w rocznicę ich śmierci

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bori masz najszerszy dostęp bo tylko o tym się pisze, o innych już się przestało a za jakiś czas się okaże że zdrajcy, hehehe,

więc masz że tak powiem duże pole do zagospodarowania, może skup się na opisywaniu historii konkretnych ludzi ? ludzkie losy bywają pokręcone więc materiałów pewnie byś wykopał sporo,

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiały będę miał od wielkich pasjonatów tematu, ma ich bardzo wiele ale sam zaproponował kresy na początek bo ma najwięcej.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od roku 1939 do 1954 Niemcy, od 1945-89 Ruscy, od 1989 roku do dziś, jesteśmy w niewoli kilkuset osób u władzy, którzy zmieniają partię, stołki, a od 23 lat i tak te same gęby (co do dzisiaj mnie śmieszy bo nie wierze w uczciwość wyborów)

Zamyka się szkoły, przedszkola, mamy niższą krajową niż Chiny (od nich fabryki będą przenosić ;), upadająca służba zdrowia, wojsko, policja, sądy.. dalej wymieniać? nie muszą z nami wojny toczyć, my sami pozwalamy się wykończyć

Panie Slawus

Ja nie wiem czy jest moda czy nie, ale kiedyś na historii, powiedziałem o moim dziadku jako żołnierzu wyklętym powiedziano mi :" Fikcja, siadaj pała"

Czytałem wiele o organizacjach i stowarzyszeniach, tylko o tym wiem, z pierwszej ręki (oni święci nie byli, tak samo jak bataliony chłopskie, dziś to polski związek żołnierzy narodowych sił zbrojnych czy chociażby jestem wielkim zwolennikiem Grup Rekonstrukcji Historycznych )

panie Trotyl

Ja dokładnie przeczytałem, problemu ze wzrokiem nie mam, a Warszawiacy, nie są właścicielami stolicy (zresztą prawdziwych Warszawiaków, już tam dawno w takiej ilości nie ma)

Pewnie, najazd kiboli, dresy pały, a co..przecież idziemy w narodowej manifestacji, a tak na poważnie, to ciesze się, że pan żartuje, proszę zobaczyć, z kim jadą ludzie z zachodniej polski.. (ze młodzi jadą jako opiekunowie kombatantów, na filmie nieraz pan zobaczy łysego, prowadzącego pod rękę dziadka, nie oceniaj nas pan po dresach, bo ich nie nosimy ;) lecz prasa o tym milczy prawda?, dla mnie żadna nowość.

Jeśli każdy człowiek w trakcie marszu jest według pana, pijany, agresywny, i rzuca wyzwiskami, to ja nie wiem jakich wy się filmów naoglądaliście (bo na pewno na marszu nie był ktoś taki)

KAŻDY W TRAKCIE MARSZU musi być trzeźwy, tak samo było w tamtym roku, inaczej tracisz ubezpieczenie etc.

ale hola, czemu nie mówicie, że nasz pan prezydent z premierem, będą robić konkurencyjny marsz?

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PiO nie jesteśmy per ty. Herkulesie, czy jesteś w stanie przyjąć że twoja wizja świata odstaje od rzeczywistości? Pewnie, nie. Dlatego nigdy w Polsce nie będziesz szczęśliwy.

Piszę o kibolach(zaraz jakaś Poznańska pyra mnie zjedzie :P ) bo widzę to w komentarzach na YT. I zapowiedzi tych kiboli.

Poglądy powinny się opierać na obiektywnych, rzetelnych argumentach a nie na emocjach. Emocje są złym doradcą.

Osobiście wam współczuję życia w tak okropnym i jednostronnym świecie jaki stworzyliście w swoich głowach. Nawet nie wiem jak do was dotrzeć.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to PiO, czy to codzienne życie, czy to internet, czy świat realny, niektórych zachowań nie potrafię się wyzbyć, zwłaszcza gdy odpowiadam (do drugiej osoby), stosuje te "per", i niestety tego nie da się wyeliminować

Czym ty wnioskujesz, ze jestem nieszczęśliwy? tym, że mam inne spojrzenie na swój kraj (jak ty to twierdzisz nierealne) sam poddałeś się manipulacji, widzisz komentarze na YT, a nie rzeczywistość (to teraz wyeliminuj 90% tych komentarzy bo to dzieci, tacy co krzyczą, itd, teraz to padłem ze śmiechu poważnie po tym mocnym "argumencie", i poczytaj dokładnie kto jedzie na marsz niepodległości, jakie stowarzyszenia, organizacje, to wszystko można znaleźć, i jest tego bardzo wiele),

a najlepsze ostatnie zdanie dotyczące współczucia, to już cios poniżej pasa ;) żyje i mam się świetnie, pewnie jak wielu tutaj, więc ani łaski, ani uświadamiania nie potrzebuje od litościwie różniących się spojrzeniem na świat ludźmi.. empatia nie w tą stronę, lepiej proponuje życie samarytanina, czy tam pod franciszka, jak już taki pan dobroduszny

gdybym nie kochał tego kraju, uciekł bym z niego szybciej, choć może to błąd, że tego nie zrobiłem, a była ku temu okazja, ale chciałem być honorowy ;)

zrobię to za rok, nie dlatego, że chce, a dlatego, że nie mam wyjścia ;) (ktoś tu pisał o tych bezrobotnych magistrach, nie chcę do nich dołączyć ;)

Dobranoc

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 1989 roku do dziś, jesteśmy w niewoli kilkuset osób u władzy,

Chcesz powiedzieć, że prawie 40 milionowy kraj zniewoliło kilkaset osób?

Łącznie z Tobą?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym ty wnioskujesz, ze jestem nieszczęśliwy? tym, że mam inne spojrzenie na swój kraj (jak ty to twierdzisz nierealne) sam poddałeś się manipulacji, widzisz komentarze na YT, a nie rzeczywistość (to teraz wyeliminuj 90% tych komentarzy bo to dzieci, tacy co krzyczą, itd, teraz to padłem ze śmiechu poważnie po tym mocnym "argumencie", i poczytaj dokładnie kto jedzie na marsz niepodległości, jakie stowarzyszenia, organizacje, to wszystko można znaleźć, i jest tego bardzo wiele),

Przeciwko marszowi nie jestem. Jestem nawet za. I uważam że powinien być jeden wspólny.

Rzeczywistość obejrzymy na video-relacjach. Jedni będą mówić że to antifa i policja prowokowały. Inni natomiast będą wskazywać manipulację mediów.

empatia nie w tą stronę, lepiej proponuje życie samarytanina, czy tam pod franciszka, jak już taki pan dobroduszny

Aż tak dobry to nie jestem. Nie lubię po prostu fanatyzmu. Zniewolenia przez własne poglądy...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego marszów nie może być kilka? W wolnym kraju każdy może wyrażać takie poglądy jakie chce i co najważniejsze może je legalnie manifestować. Marsz mógłby być wspólny gdyby faktycznie związany był tylko z rocznicą i zorganizowany był przez organy państwowe wraz z uroczystościami upamiętnienia tamtych wydarzeń. Ale prawda jest taka, że marsz niepodległości organizowany jest przez środowiska skrajnie prawicowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności