Skocz do zawartości

Edukacja Patriotyczna - ciekawy fanpage


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ktoś zakazuje?

nowelizacja ustawy dotycząca marszów i zgromadzeń publicznych

Najwięcej kontrowersji budzi przyjęty przepis zakazujący organizowania manifestacji w tym samym miejscu i czasie, w którym organizowana jest inna demonstracja

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie napisałem że ktoś zakazuje, tylko że wasze oczekiwania są nierealne. Chcecie żeby marsz był tylko jeden bo Polska jest tylko jedna. Ale tak nie będzie, bo środowiska skrajnie prawicowe organizują "swój" marsz niepodległości, ze swoimi nacjonalistycznymi hasłami. Mogą przecież przyłączyć się do marszu prezydenta, ale wolą swój i mają do tego prawo. I wcale nie widzę by było w tym coś złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos 'edukacji patriotycznej'.

Wczoraj zmarł człowiek który powinien być wzorem postawy patriotycznej, Jerzy Przystawa.

https://zmieleni.pl/n...u-na-rzecz-jow/

https://www.google.p...iw=1600&bih=754

Takich patriotów Polska potrzebuje!

e:m

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules to że Twój dziadek był żołnierz wyklęty i dostałeś z tego powodu pałę w szkole to nie znaczy że DZIŚ wszyscy mają nosić na rękach

TYLKO żołnierzy wyklętych, bo organizacji walczących o wolną Polskę było więcej,

nie znaczy to też że z tego powodu to TY znasz JEDYNĄ prawdziwą wersję historii i tylko Ty wiesz kto to BOHATER, nie należy Ci się też z tego powodu żadna renta od państwa dodam, bo nawet by mnie nie zdziwiło że może masz takie "żale" do kraju że ci się należy,

Ty sobie możesz żyć w tym swoim światku i uważać że jesteś niewolnikiem, zobacz jakie jajca, Twój dziadek pewnie nawet pod okupacją uważał się za wolnego człowieka :) ,

ja się za niewolnika nie uważam, ale mam jeszcze prośbę jedną, masz swoje poglądy to se miej, nikt Ci ich nie zabrania mieć,

ale nie atakuj każdego kto ma te poglądy inne od Twoich, bo teraz Ci przeszkadzają poglądy, potem kolor skóry, wyznanie, język ...

i w końcu Ci będzie bliżej do Hitlera niż patrioty.

PS nie mam nic przeciwko różnym wyznaniom, partiom, gejom, kosmitom, ale strasznie nie lubie jak się ktoś

z tym obnosi przed całym światem i jeszcze w dodatku cierpi jeżeli ktoś ma inne zdanie, ja nie organizuje marszy posiadaczy wacka między nogami, choć pewnie trzeba by taki zorganizować, skoro taki kraj że wolno...

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich patriotów Polska potrzebuje!

Jak wiesz dość dziwne rzeczy dzieją się z patriotami którzy obejmują władzę, dość nagle z reguły opuszcza ich poczucie patriotyzmu a obejmuje poczucie władzy. Tak, że liczba patriotów u władzy nie przekłada się na jej jakość.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS nie mam nic przeciwko różnym wyznaniom, partiom, gejom, kosmitom, ale strasznie nie lubie jak się ktoś z tym obnosi przed całym światem...

Wychodzi na to, że strasznie nie lubisz jak ktoś ma inne poglądy niż TY. Jeśli myśli inaczej to niech siedzi cicho i niech nie mówi Ci o tym. A poza tym manifestacje i pikiety mają jakieś cele. Nie są organizowane ot tak bo ktoś ma takie widzimisie.

ja nie organizuje marszy posiadaczy wacka między nogami, choć pewnie trzeba by taki zorganizować, skoro taki kraj że wolno...

Żyliśmy już w kraju, w którym nie było wolno. Jak chcesz żyć w kraju, w którym naprawdę ludzie nie mogą manifestować to wyprowadzisz sie do Chin, Iranu czy Korei północnej. Tam obowiązują tylko racje partii rządzącej i nie można myśleć inaczej. Jak chcesz zorganizować marsz posiadaczy wacka między nogami to zrób to. Tylko nie wiem co byś chciał osiągnąć tym marszem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności