Skocz do zawartości

Edukacja Patriotyczna - ciekawy fanpage


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

W obecnym systemie to wódz danej partii decyduje o obsadzie kadrowej parlamentu, przy JOW decyduje wyborca.

A nie pieniądze którymi będzie dysponował w kampanii kandydat na posła?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dopóki nie zmieni się mentalność polaków , nic się nie zmieni w tym kraju.My już jesteśmy przegranym pokoleniem przesiągniętym egoizmem,znieczulicą i wytartym z wszelkiej empati. Więc skupmy się na naszych dzieciach aby nie wyrosły na takich jak my i może chociaż oni i ich dzieci będą miały okazje żyć w cywilizowanym demokratycznym kraju którego teraz nie mamy my.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie zmieni się mentalność polaków , nic się nie zmieni w tym kraju.

Czekamy aż się zmienisz.

My już jesteśmy przegranym pokoleniem przesiągniętym egoizmem,znieczulicą i wytartym z wszelkiej empati.

Chciałeś napisać o sobie? Ja nie usprawiedliwiam swojego lenistwa i bierności.

dzieciach aby nie wyrosły na takich jak my i może chociaż oni i ich dzieci będą miały okazje żyć w cywilizowanym demokratycznym kraju którego teraz nie mamy my.

Nie mając właściwego wzorca postaw w rodzicach nie będą...

Takie poglądy pojawiają się w każdym pokoleniu:

Nie dla was gramy i śpiewamy

Bo wy jesteście straconym pokoleniem

Nie dla was gramy i śpiewamy

Już nic nie potraficie zmienić

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Czy to jest forma edukacji patriotycznej/obywatelskiej?
:)

E: A propos pracy.

Rekord bezrobocia wśród osób z wyższym wykształceniem

Wśród osób bez pracy przeważają absolwenci studiów pedagogicznych (10,8 tys. bezrobotnych), specjaliści od marketingu (ponad 7 tys.), politolodzy (3,6 tys.) i socjolodzy (2,6 tys.).


@Iran nie próbuj odwracać kota ogonem ;) Bądź Polakiem ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie wyjaśniam iż nie jestem autorem tego obrazka. Nie wiem kto jest autorem, znalazłem go w śmietniku jakim jest internet.

Obrazek należy traktować humorystycznie nie doszukując się podtekstów.

211kmwz.jpg

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepska ta prowokacja. Mogłeś od razu Urbanem przywalić ;) Tak jak pisałem wcześniej, patriotyzm ma niewiele wspólnego z religią.

Społeczeństwo poddaje się dziwnej polaryzacji na lewice antykościelną i prawicę prokościelną. A tak przecież nie jest.

Proponuję odżegnać się od tematów stricto partyjnych i religijnych w tym topiku.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wizja "edukacji patriotycznej" pozostaje niezmienna. Będziesz poruszał także tematykę innych formacji wojskowych:

mnie razi taki pęd w jedną stronę, np. teraz jest "moda" na żołnierzy wyklętych, AK, o pozostałych organizacjach: AL, BCh, GL cisza,

?

Oni także ginęli za Polskę...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie wiele różnych informacji, ale będą cyklicznie się ukazywały. Najpierw jeden temat, potem następny Napisałem o najbliższym.

Możecie się zgadzać lub nie ale to co było 300-500-1000 lat temu jednak jest jakby mniej ważne (emocjonalnie) od tego co dotyczy bezpośrednio jeszcze wielu żyjących ludzi (ktoś stracił dziadka, pradziadka, ojca).

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wizja "edukacji patriotycznej" pozostaje niezmienna. Będziesz poruszał także tematykę innych formacji wojskowych:

mnie razi taki pęd w jedną stronę, np. teraz jest "moda" na żołnierzy wyklętych, AK, o pozostałych organizacjach: AL, BCh, GL cisza,

?

Oni także ginęli za Polskę...

Aż zacytowałem samego siebie. To są formacje wojskowe z XX w...

Tak dla rozluźnienia:

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norma, najprościej zacząć od kresów wschodnich, na kresach zachodnich i południu sielanka i piknik :)

bori79 obserwuje to bo tematy takie lubię, ale tym ostatnim postem dołożyłeś do pieca na maxa, hehehehe

Trotyl, a nawet więcej, na szczeblach terenowych nawet razem współpracowały przeciwko wspólnemu wrogowi,

ich wnukowie pewnie też jeszcze co niektórzy żyją.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie wiele różnych informacji, ale będą cyklicznie się ukazywały.

A czy ktoś z Patriotów wybiera się na Marsz (zamieszki) Niepodległości 2012?

Czy będzie relacja z zamieszek na fejsie?

https://www.youtube.com/watch?v=M_q4gjsy18Q

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 listopada wsiadam w pociąg ;) byłem rok temu i będę teraz, nie żałuje tego, że byłem w zeszłym roku, i nie dałem się ani sprowokować ani napluć sobie w twarzy tym.. których słowem nie mam zamiaru obrażać

organizacja wyjazdu 150 zł w obie strony, plus ubezpieczenie, plus obiad ;) (jadę z grupą młodych, ludzi, którzy jednak do młodzieży się nie zaliczają, raczej duchem tam wpadną ;)

mogę tam fotografię zrobić, lub znów online nadawać jak podpalą pusty wóz TVN (hehehe, teraz pewnie spłonie jedynki :peace: )

Tak wiem, były tam zadymy, ale gdzieś tam kiedyś ktoś powiedział. "Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, jest impuls, jest reakcja i działanie"

nie jadę w celu burd, czy manifestacji

Ps. połowa postów w tym temacie, w stylu te organizacje nie były potrzebne, lub ci ginęli na marne, jest poniżej obiektywnej opinii

W większości nie wiemy czym jest wojna i niewola okupanta a z tego co słyszałem to kolorowo nie było, więc jakim prawem, wypowiadamy się na temat czasów, których nie doznaliśmy, ani nie poznaliśmy na własnej skórze

BOHATERÓW się nie ocenia..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności