Skocz do zawartości

kto sprzedaje produkty/usługi za pomocą reklam Adtaily?


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiem się jaka jest skuteczność sprzedaży produktów lub usług za pomocą Adtaily. Ja na razie zrobiłem 15 kampanii pod budowanie listy adresowej. Cena za klik jest bardzo przystepna, ale blisko 90% kliknęć kończy się odrzuceniem strony. Z tych 10% garstka zapisuje sie na listę.

Zastanawiem się jak wyglądają statystyki jesli chodzi o sprzedaż produktów/uslug. Macie jakies doświadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Im precyzyjniejsze informacje dasz w reklamie tym mniej będziesz miał odrzuceń. Jest to szczególnie ważne, jeżeli rozliczasz się w modelu PPC a nie CPM. W modelu PPC reklama powinna być precyzyjna, np jeżeli sprzedajesz płaszcze, na reklamie pokazujesz zdjęcie produktu i cenę. Wtedy użytkownik klikając wie czego się spodziewać (nie jest zaskakiwany ceną) i konwersja jest wyższa.

Filmy animowane typu explainer video. Najlepszy serwis AGD Gdańsk, jak zepsuje się lodówka, pralka lub inne urządzenie AGD. Organizujemy bezpieczny import z Azji do krajów Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu puściłem tam kampanię PPC (nie było jeszcze wtedy możliwości CPM). Produkt na banerku razem z ceną i wielkim hasłem PROMOCJA. Skuteczność żadna... Już dawno zapomniałem o tej sieci. Chociaż jako wydawca miałem jednego klienta, który kupował regularnie u mnie kampanie i to nie za małe pieniądze, może po prostu akurat wybrałem złe strony do tej kampanii... On, jeżeli kupował to chyba miał dobrą konwersję (bo kliki na pewno - wychodziło mu chyba 6 gr za klika). Dlatego kluczowym czynnikiem tutaj będzie dobór odpowiednich stron (dla mojego produktu akurat wtedy nie było w czym wybierać, więc może dlatego się to nie sprawdziło).

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności