Skocz do zawartości

Darmowy hosting ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam darmowy hosting i zastanawiałem się co byście mogli mi polecić alternatywnego do Google Adsense jeśli chodzi o reklamy?

podałem tematykę serwisu, bo jest dośc specyficzna, w praktyce wyświetlane są reklamy na tysiącach małych stron na których jest mały ruch, a tematyka to często 'mój pies azor jest kochany itp.'

Google Adsense się sprawdzalo jakiś czas, ale od dwóch miesięcy zarobki spadły o 70% lub więcej, tak bardzo że przestaje się to opłacać.

firmy Adnet, Clickad (czy adclick, nie pamietam), Abromedia oraz idmnet podsuwają mi umowy do podpisania, ale nie wiem czy mi się to opłaci.

wiecie która z tych firm najlepiej sobie radzi na terenie kampanii zasięgowych ? ( nie interesują mnie kampanie tematyczne, liczy się tylko ilość, bo tematyki nie da się określić)

lub jeśli żadna z tych firm, to co innego mi pozostaje? statystyki mam porządne :D zasięg miesięczny też. ale nie wiem jak to wykorzystać

rzućcie jakimiś pomysłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności