Skocz do zawartości

nowy eBay


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na Allegro nie narzekam. Chcę coś kupić, szukajka dobra, kategorie przejrzyste. Ewentualny wałek? Wiele spraw przez policje zakończone pochwyceniem sprawcy - czyli w miarę bezpiecznie. Ten serwis ma w Polsce bardzo silną markę, nawet moja mama czy mój brat nie mają problemu z trafieniem na tą stronę i przeglądaniem aukcji, a mój starszy gdy tylko wpadł mu do głowy zakup samochodu, od razu odwiedził Allegro. Potwierdza to wpisywanie przez niektórych Internautów "allegro, alegro" w wyszukiwarce lub oszukiwarce ;) - kojarzą samą markę, nie wpisują "aukcje".

Ebay nawet przy pełnym Pay-Palu i super dopieszczonej stronie miałby ogromne problemy ze zdobyciem znaczącej części rynku. Nadszarpnął swoją reputację nieporadnym wdrożeniem serwisu w naszym kraju, a gdy wyszła "nowa wersja" to i tak nie wiele się zmieniło. Musieliby wpompować górę dolarów, żeby chodź trochę zmienić ten wizerunek.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności