Skocz do zawartości

Krucjata przeciwko black seo


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

veron daj spokój gimnazjalista, którzy zbieraja na piwo na weekend.

Klient się sparzy na nich i przyjdzie do Ciebie, więc w czym problem

A ja po raz kolejny, Drodzy Masterzy, zapytam:

Ktoś z Was ma osobiste doświadczenia z Allegro czy tylko uprzedzenia?

Może odsłoni rąbka tajemnicy i poda, choćby szacunkowe, własne zarobki?

Ilość obsługiwanych Klientów, zakres działań, itp.

Albo lepszą, swoją metodę na dotarcie do Klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobki - starcza na chlebek i cos do chlebka - zapytaj Killa

zakres działań - woj. łódzkie gdy klient nalega - cała Polska

Lepsza metoda na dotarcie do klienta - osobista wizyta w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobki - starcza na chlebek i cos do chlebka - zapytaj Killa

zakres działań - woj. łódzkie gdy klient nalega - cała Polska

Lepsza metoda na dotarcie do klienta - osobista wizyta w firmie.

Acha, czyli jeździsz po firmach oferując usługi. I śmiejesz się z ludzi, którzy nie muszą tego robić, bo klienci sami się zgłaszają. Rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko - małe sprostowanie.

Nie jeżdzę tak po prostu po firmach oferując usługi. Patrzę jaka branża cieszy się dużym zainteresowaniem w necie i do firm z takiej branży docieram.

Nigdy z nikogo się nie śmieję, a już na pewno nie z Ciebie.

Ty masz swój sposób na dotarcie do klienta, ja mam swój.

Jeśli Cię uraziłem to proszę o wybaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć linki. Też tego nie popieram, ale rozumiem ludzi, którzy to robią.

Zgadzam sie z przedmowca, nie popieram, rozumiem.

Szkoda tylko, ze psuty jest ogolny wizerunek "nowej branzy". Takich pseudo pozycjonerow jest coraz wiecej. Pytanie czy kiedys firmy, osoby powaznie i czysto /no spam/ zajmujace sie glownie optymalizacja beda w stanie nadrobic nadszarpniety wizerunek?

Doładowania telefonów na kartę. Gry nie tylko na konsole. Zakupy w sieci - nowości produktowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wam du*e zal sciska widze :)

Czy jakis menadzer ds. promocji, marki itp przeglada oferty na allegro w poszukiwaniu pozycjonera?? NIE! Taki ktos wpisuje "pozycjonowanie" w google lub otwiera jakas ksiazke telefoniczna (??) i szuka dla siebie firmy z duzym portfolio :)

Czy gimnazjalista wystawi fakture? NIE! No to nikt powazny do niego nie pojdzie. A jesli ktos wystawia fakture na pozycjonowanie i szuka klientow na Allegro to moze oznaczac tytko jedno..jest na tyle dobry ze przy takich stawkach stac go na olacenie tych wszystkich vatow i innych rzeczy oraz jeszcze mu sie to oplaca :-) Co i tak nie znaczy ze ma powaznych klientow.

:D

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy kiedys firmy, osoby powaznie i czysto /no spam/ zajmujace sie glownie optymalizacja beda w stanie nadrobic nadszarpniety wizerunek?

Ale o jaki wizerunek chodzi?

*Czyste SEO* to takie:

1. Zrób stronę o poprawnym kodzie, aby boty ładniu czytały.

2. Dodaj poprawne meta tagi.

3. Zgłoś stronę do dmoz i kilku innych katalogów, ale nie korzystaj ze spisów bo to są katalogi robione tylko po to aby zdobywać linki - czyli już spam

4. Usiądź wygodnie w fotelu i czekaj aż ludzie zaczną sami do Ciebie linkować, bo strona im się spodobała.

5. Znajdź pracę na budowie, bo te bajki o zarabianiu w internecie to o kant :D rozbić.

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak skuteczne pozycjonowania wedle zasad wyszukiwarek.

Ja chcę aby moje strony były na samym początku wyników w wyszukiwarkach a jak wyszukwiarki mają coś na przeciwko moim metodom to niech banują domeny. To jest już ich rola aby pokazywały wartościowe strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mchał z tego czego dowiedziałem sie na spotkaniu black seo lodz wynika, że to forum ne bylo nigdy pozycjonowane i jest naprawdę popularne tzn dużo ludzi z własnej woli wstawia link na swoich stronach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie temat poruszany.

Pozycjonowanie jest 'sztucznym zawyżaniem pozycji' (działaniem mającym to na celu) więc żaden pozycjoner nie może mówić , że tamten jest 'be..' bo on stosuje to i tamto.

Pozycjonowanie jest 'spamem' z samogo założenia czy się to komuś podoba czy nie.

Jeśli chcecie postępować etycznie to postępujcie wg zasad wymienionych przez Michała (łącznie ze znalezieniem pracy na budowie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdSenseLab: Nie atakuję Cię, ale powiedz proszę, kto wg. Ciebie jest poważnym klientem.

To osoba, która jest świadoma korzyści jakie przynosi pozycjonowanie stron w szukarkach, prawidłowo szacuje koszty wprowadzenia w Top10 i comiesięcznej opłaty za "opiekę" oraz daje wolną rękę co do stosowania metod promocji?

Czy może zupełnie zdezorientowana osoba, której wiedza kończy się na wykupieniu serwera w home.pl i zatrudnieniu webmastera, nie ma pojęcia o promocji ale budżet do zagospodarowania ma spory?

Zapewniam Cię, że reprezentanci obydwu grup są na Allegro obecni :D

Opierasz się na własnych doświadczeniach, ale chyba nie próbowałeś sprzedawać na Allegro, prawda?

Dlatego, niestety, formułujesz błędne opinie bo i teza jest błędna.

To i tak była ostatnia próba otwarcia Wam oczu na coś "innego", "nowego", dalej już nie będę działała wbrew własnym interesom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności