Skocz do zawartości

Krucjata przeciwko black seo


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to forum ne bylo nigdy pozycjonowane i jest naprawdę popularne tzn dużo ludzi z własnej woli wstawia link na swoich stronach.

pozdrawiam

Chyba coś się dalej kręci w linkorze, nie pamiętam. Było wysoko jednak przed linkorem, bo linkor powstał na tym forum.

Widzisz, tutaj miałem szczęście. Wypełniła się luka, coś czego nie było, przynajmniej w takiej postaci. Wcześniejsze fora były prwadzone przez firmy pozycjonujące komercyjnie, więc nie były obiektywne.

Jednak wątpie aby coś takiego się udało ze stroną z dzwonkami albo z jakimś sklepem itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba, która jest [wiadoma korzy[ci jakie przynosi pozycjonowanie stron w szukarkach, prawidBowo szacuje koszty wprowadzenia w Top10 i comiesicznej opBaty za "opiek" oraz daje woln rk co do stosowania metod promocji?

To jest dobry klient :-) I takich trzeba szukac :angry:

Czy mo|e zupeBnie zdezorientowana osoba, której wiedza koDczy si na wykupieniu serwera w home.pl i zatrudnieniu webmastera, nie ma pojcia o promocji ale bud|et do zagospodarowania ma spory?

A to jest raczej fikcja :) Jak ktos chce wydac spore pieniadze na promocje to zapewniam Cie ze najpierw dokladnie sprawdzi osobe/firme pod kontem rekomendacji, ukonczonych projektow itd :)

Chociaz z drugiej strony wcale nie powiedzialem ze to jest zly klient :-)

Zapewniam Ci, |e reprezentanci obydwu grup s na Allegro obecni :)

Opierasz si na wBasnych do[wiadczeniach, ale chyba nie próbowaBe[ sprzedawa na Allegro, prawda?

Dlatego, niestety, formuBujesz bBdne opinie bo i teza jest bBdna.

Okej ale mowilismy o powaznych klientach a nie dobrych :)

Jak dla mnie powazny klient to ten pierwszy ktorego opisalas plus majacy wystarczajacy budzet zeby spelnic moje oczekiwania finansowe :-)

To i tak byBa ostatnia próba otwarcia Wam oczu na co[ "innego", "nowego", dalej ju| nie bd dziaBaBa wbrew wBasnym interesom ;)

Skoro sa ludzie oferujacy pozycjonowanie na allegro to znaczy ze im sie to oplaca a w dodatku sa ludzie ktorym sie oplaca (albo przynajmniej tak mysla) korzystac z ich uslug :-)

Ps.

Zauwazylem pewna mentalna przemiane we wBadzach forum odnosnie black hat seo, czyz nie ? :-)

:)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.

Zauwazylem pewna mentalna przemiane we władzach forum odnosnie black hat seo, czyz nie ? :-)

Jesli chodzi o Ojca Prowadzoncego to zawsze był czarny. ;)

Jesli chodzi o mnie to tydzień byłem biały a potem ukryłem pierwsze linki w Divach<> :D

Pozycjonowanie jest czarne od zarania dziejów :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to ja zakładam temat tak naprawdę dla jaj, bo wiadomo, że white seo to fikcja, a wy ciągniecie go na trzy podstrony. Pięknie Panowie :)

apropo spamu i black seo to właśni jest tak, że ktoś nie potrafi kogoś przeskoczyć, brak mu wiedzy zaplecza, pomysłów i wtedy podnosi się krzyk spamerzy.

Oczywiście jeśli tylko znajduję stronę, która jest przede mną za pomocą brzydkich technik i mnie juz brakuje zaplecza, pomysłów, wiedzy czy czegokolwiek to idzie masowy spam report ;)

Domyślam się, ze to samo robi każda osoba z forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to ja zakładam temat tak naprawdę dla jaj, bo wiadomo, że white seo to fikcja, a wy ciągniecie go na trzy podstrony. Pięknie Panowie ;)

Tego stwierdzenia mi brakowalo w tym topicu, bo po przeczytaniu pierwszego (Twojego) postu az sprawdzilem czy nie trafilem na Dowcipy, ale to byly Pogaduszki...

Piszac ten post (po chwili od przeczytania cytowanej wypowiedzi) zaczynam sie jednak zastanawiac, czy aby na pewno topic od samego poczatku byl dla jaj, ale nie wnikam w to juz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności