Skocz do zawartości

American International Corporation - lepsze AIP?


xavi1984

Rekomendowane odpowiedzi

"W tym kraju nie da się nic zmienić-

szkoda czasu."

Bo trzeba najpierw siebie zmienić, potem znaleść podobnych, a potem to już leci.

Cała władza jest w rękach ludzi, większość rzeczy w kraju można zmienić prawie że za pstryknięciem.

Tylko trzeba chcieć i nauczyć się uznawać kompromisy. A my jesteśmy tak bierni że grupka osób robi co chce a my nawet wiedząc o tym nie potrafimy nic zrobić tylko dzielimy się na frakcje i kłócimy kto ma racje.

Wszystko możemy zmienić w każdej chwili choćby od jutra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potem znaleść podobnych

znalazłem np podobnego mądrego człowieka zapewne w wieku mojego ojca który powinienen znać życie 20x lepiej niż ja

i gość mi mowi że jak rozluźnimy przepisy podatkowe to nagle wszyscy w postkomunistycznym kraju polecą rejestrować firmy

z kim ja mam rozmawiać?

tutaj nawet poważni ludzie nie są poważni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała władza jest w rękach ludzi, większość rzeczy w kraju można zmienić prawie że za pstryknięciem.

Ludzie zdecydowali o tym żeby w Polsce były popupy na pół strony o tym, że witryna korzysta z plików cookies.

Boję się pomyśleć co jeszcze zdecydują...

Brawo webmasterzy!

Teraz pora na inne grupy :).

Można to wszystko podsumować jednym słowem: szeptany.

Wracając do wątku o AIC, to też mi się tak wydaje, ale marketing szeptany nie może przekreślać wizerunku firmy.

Widziałem też, że oferują 500 zł za polecenie 1 klienta, więc siłą rzeczy będzie trochę spamu z nimi związanego.

Ale chodzi mi o samą współpracę.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale klepać 1000 postów, żeby z czymś takim wyjeżdzać, czy przy okazji się szepnęło? ;)

chodzi o inne wyniki w google. Niektóre opinie na forach wyglądają jakby to był monolog.

Ale niech sobie robią ten marketing szeptany. Ja pytam o to czy ktoś korzystał z ich usług i może coś stwierdzić.

Jak ktoś się boi, to niech pisze na pm.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności