Skocz do zawartości

Sprzęt dla pozycjonera


Seo_Adept

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyobrażam sobie pracy na laptopie, bo wg. mojego subiektywnego wrażenia wszystko na nim będzie działać znacznie wolniej niż na stacjonarce. Do tego mały ekran, brak możliwości łatwej wymiany klawiatury to kolejne minusy. Wiadomo jak ktoś ma do zrobienia 2 kliknięcia to wszystko wystarczy, ale jeśli trzeba porządnie popisać i mieć trochę ekranu, to tylko stacjonarka

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szkoda mi tego człowieka, najpierw go zniszczył komunizm potem demokracja(socjalizm i kapitalizm). Ciekawe o ilu takich ludziach nigdy się nie dowiemy.

E: Fajnie pojechał na końcu webmasterów :)

Jeszcze przed jego śmiercią powstało trochę artów na jego temat: Polski Bill Gates żyje w biedzie

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracowałem już na laptopach 17", 15", komputerze stacjonarnymi z dwoma monitorami podpiętymi... Aktualnie pracuję na Dell XT2 i gorąco polecam. Niewielka matryca (13") to kwestia przyzwyczajenia, a laptop jest po prostu świetny bo czyni jednocześnie rolę tabletu, co robi pozytywne wrażenie na klientach :) sama wygoda pracy też duża, chociaż czasami tęsknię za dwoma monitorami, ale - tak jak pisałem - kwestia przyzwyczajenia i opanowania skrótów na klawiaturze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lepiej pracuje mi się na stacjonarce - biurko, porządne krzesło, kilka tablic korkowych z porozwieszanym planem działania na najbliższy czas. Taki kącik który sam w sobie mobilizuje do bardziej efektywnej pracy. Pracując na lapie praktycznie nie da się utrzymać prawidłowej postawy. Kilka lat pracy w dziwnej pozycji i kręgosłup się odezwie. Zwróćcie uwagę na to, że monitor powinien być na wysokości oczu. Pochylanie głowy chociaż odrobinę = problemy z kręgosłupem szyjnym.

postawa1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@x1349 niekoniecznie praca z laptopem oznacza dziwną pozycję. Ja mam wielkie biurko, które dodatkowo lekko zmodyfikowałem - wkręciłem 8 dodatkowych nóżek podnoszących je o jakieś 8 centymetrów. Dzięki temu monitor mam mniej więcej na wysokości wzroku. A bez ćwiczeń kręgosłup i tak się odezwie, trzeba go regularnie wzmacniać prostymi ćwiczeniami i bóle pleców nie będą dokuczać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności