Skocz do zawartości

Strona nie dla ludzi ale dla google


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Doczekalem sie czasow ze robi sie strony nie dla ludzi a pod google, teraz zeby zrobic strone webmaster musi byc expertem od SEO i zbudowac strone zgodna z wytycznymi inaczej juz jest umoczony na starcie a najlepsze jest to je majac juz idealnie zrobiona strone musi sie pogodzic ze nie bedzie na topowych mkejscach bez black seo to po co robic strone zgodna z wytycznymi jak i tak bedziemy potem uzywac zakazanych metod pozycjonowania?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawo co ma zrobić zwykły Kowalski co prowadzi bloga o hodowli jedwabników :D Odpowiedz banalnie prosta, kupować AdWordsy

Już odpowiadam co ma zrobić :

wyprodukować dużą ilość przędzy

z jedwabiu uszyć koszulki

na koszulka nadrukować/wyszyć logo google ze znaczkiem serca

rozdać koszulki na forum klakierów (najlepszym współtwórcom)

czekać na efekty

ogłosić upadłość finansową

:D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koszulka nadrukować/wyszyć logo google

A propos koszulek. Niedawno widziałem koszulki z logiem Googla u wietnamskiego handlarza. Koszulki były produkcji ChRLD, po kilka zł sztuka. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekalem sie czasow ze robi sie strony nie dla ludzi a pod google, teraz zeby zrobic strone webmaster musi byc expertem od SEO i zbudowac strone zgodna z wytycznymi inaczej

Jeżeli zbudujesz interesującą stronę z ciekawą treścią taką którą ludzie docenią, to Google także ją doceni. Google udostępniając wskazówki dla webmasterów stara się być pomocne w budowaniu stron przyjaznych dla użytkownika. Udostępnia także narzędzia dla webmasterów, które mają ułatwić budowanie webmasterowi przydatnych stron. Google pozwala zaistnieć nieodpłatnie wartościowym stronom.

bez black seo to po co robic strone zgodna z wytycznymi jak i tak bedziemy potem uzywac zakazanych metod pozycjonowania?

Spam powinien być powszechnie tępiony przez środowisko webmasterów. Google oczyszczając indeks z zbędnych zasobów podnosi jakość internetu. Robi to oczywiście w trosce o użytkowników.

e: ... żartowałem

Google przegina i to ostro ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio troche zmieniłem pogląd w tej kwesti . Stworzenie strony zgodnie z wytycznymi plus korzystanie z ich narzędzi (obowiązkowo) daje fajne efekty i stabilne pozycje fraz .Tyle że do top30, bo potem to tylko black działa :)

Mam też inną teorie, w momencie kiedy google zrobi z pierwszej strony jeden wielki adwords black czy white nie będzie miał znaczenia już a g. zaoszczędzi dużo dolarów na tej całej walce z seo i nie będą już potrzebne zwierzątka.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio troche zmieniłem pogląd w tej kwesti . Stworzenie strony zgodnie z wytycznymi plus korzystanie z ich narzędzi (obowiązkowo) daje fajne efekty i stabilne pozycje fraz .Tyle że do top30, bo potem to tylko black działa :)

Czyli nie daje efektów.

Mam też inną teorie, w momencie kiedy google zrobi z pierwszej strony jeden wielki adwords black czy white nie będzie miał znaczenia już a g. zaoszczędzi dużo dolarów na tej całej walce z seo i nie będą już potrzebne zwierzątka.:)

Wyniki płatne są konkurencją dla wyników darmowych. Upychanie coraz większych ilości reklam ma za zadanie podniesienie dochodów.

Samo SEO nie jest relatywnie dużym obciążeniem dla Google.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje efekty ale do pewnego momentu.:)

A jeśli organiki znikną z pierwszej to g. będzie mogło nawet wspierać seo :)

A jeśli pierwsza strona zapełni się samymi reklamami a użytkownicy nie nauczą się jej omijać jak pierwsze trzy wyniki to z seo rzeczywiście może być krucho.

Ale błogosławiony ten kto wymyśli nakładkę do przeglądarki która jak adblock będzie wycinała adwordsy i inne reklamy google.A kiedyś to będzie możliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności