Skocz do zawartości

Strona nie dla ludzi ale dla google


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Daje efekty ale do pewnego momentu.:)

"Z palca" robie takie strony. Takie efekty przychodzą po indeksacji.

A jeśli pierwsza strona zapełni się samymi reklamami a użytkownicy nie nauczą się jej omijać jak pierwsze trzy wyniki to z seo rzeczywiście może być krucho.

Raczej się nie zapełni. Działania gógle nie są chaotyczne. Są poparte dokładnymi analizami.

przeglądarki która jak adblock będzie wycinała adwordsy i inne reklamy google.

A nie ma?

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie miałem pojęcia,czyli po zastosowaniu tego będą mi sie same organiki wyświetlały jak za początków googla ? :)

Skoro tak jest to nie wiem czemu tyle narzeka na te adwordsy, a żeby dopiec g. wystarczyło by aby seowcy się zebrali i stworzyli kampanie w sieci promującą wyłączanie linków sponsorowanych z wyników wyszukiwania i stawki na pewno by poleciały w dół a wielu by zrezygnowało z reklamy tam.

W chrome też można wyłączyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem, sprawdź.

Skoro tak jest to nie wiem czemu tyle narzeka na te adwordsy, a żeby dopiec g. wystarczyło by aby seowcy się zebrali i stworzyli kampanie w sieci promującą wyłączanie linków sponsorowanych z wyników wyszukiwania i stawki na pewno by poleciały w dół a wielu by zrezygnowało z reklamy tam.

W chrome też można wyłączyć? :)

Nikt nie strzela sobie w stopę. Trzeba być świadomym konsekwencji swoich działań.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawaj ja szybko bo jak sie w wytycznych znajdzie ze słowo kluczowe nie moze byc w nazwie domeny bo to black,hat seo to,juz nie zarobisz

Jak to znajdzie się w wytycznych to znaczy, że daje powera i właśnie trzeba będzie kupować. Przecież tam jest, że nie można kupować linków, używać SWL, precli itd. Czyli wszystkiego co doskonale działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam trotyl, spamowanie,swle czy inne działania czy jawne antywypowiedzi są w miare akceptowalne a już taki krok nie? :)

Mógłbym podejrzewać że ta cała szopka to tylko przykrywka a wszczyscy coś znaczący w seo wypowiadający sie antygoglowo tak naprawde pracują dla googla :) No bo przecieź przeciwne głosy muszą być w każdej branży a idealną sytuacją jest mienie kontroli nad wrogami niż mieć ciągle nowych wrogów których sie nie zna.

I jakie strzelanie w kolano ,robi się kampanie i ludzie postronni wrzucają w to w sieć .

W sumie zauważyłem prawidłowość że jak są pytania o nie typowe praktyki przechytrzenia google to wątki są raczej puste. Negatywne głosy pojawiają się tylko w wątkach o metodach black seo dobrze znanych.

Chyba w paranoje wpadam ale to taki wiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 za ostatnie zdanie :)

Jednak bardziej mi chodziło poprzez takie działanie o utarcie nosa i zablokowanie co raz większej bezkarności google. Wiadomo nikomu nie zależy z zarabiających na google na jego upadku , to jest dla mnie oczywiste.

To jak z policją mało kto ich lubi, ale mało kto chciałby aby ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności