Skocz do zawartości

uważam to za przegiecie


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

@kyan

Gdyby nasze logo było takie jak w USA, nie było by problemu. Ładne, estetyczne i flaga nie naruszona.

@DlaSeo.eu

Walor estetyczny, żaden, to logo jest po prostu brzydkie. Jednak flaga jest nie naruszona.

Google chyba po prostu wynajęło jakiegoś kiepskiego licealistę do stworzenia naszego ;)

Pomijam fakt samego napisu na tle flagi, ale ten ornament, nie wiem czemu ma służyć, po prostu szpeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wygląda jak stara tapeta i tworzenie z tutka ;)... niestety

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to niech krytycy z tego tematu dowiedzą się co to jest flaga, a co to są barwy narodowe, a później niech krytykują bezczeszczenie czegokolwiek.

Każdy ochoczo wywiesza sobie na balkonie banner reklamowy Tyskiego, lub innego koncernu, bo szkoda wydać 20zł na flagę, a tu wielkie oburzenie, że Google w ogóle dostrzega coś takiego jak święto narodowe i sobie dodało kolorowe paski w tle.

Po Euro też nikt nie widział problemu z tym, że setki flag ludzie wyrzucali do śmietnika i nie robiło tego Google, tylko wielcy i patriotyczni rodacy, bo przecież brudna flaga na ziemi nadaje się tylko do śmietnika.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie zrozumiałeś z mojej wypowiedz? Wytłumaczę jeszcze raz.

Polacy bezczeszczą barwy narodowe na każdym kroku, a wy się oburzacie, że Google maznęło sobie kolorowy pasek za logo. To, że a paincie narysuję sobie biało czerwony pasek nie oznacza, że jest to symbol narodowy.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem wszystko. Masz awersję do patriotów i wrzucasz wszystkich do jednego worka. Widać po twoim poście jak strasznie lubisz gógle...

Prościej nie potrafię ;)

sobie biało czerwony pasek nie oznacza, że jest to symbol narodowy.

Radzę wizytę u okulisty ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ochoczo wywiesza sobie na balkonie banner reklamowy Tyskiego, lub innego koncernu, bo szkoda wydać 20zł na flagę, a tu wielkie oburzenie, że Google w ogóle dostrzega coś takiego jak święto narodowe i sobie dodało kolorowe paski w tle.

Po Euro też nikt nie widział problemu z tym, że setki flag ludzie wyrzucali do śmietnika

Ja nie wywieszałem, to obciach wywieszać baner reklamowy piwa. Moja flaga jest wywieszana zawsze czysta w święta Państwowe a także w wieksze wydarzenia historyczne np. w rocznicę Powstania Warszawskiego.

Żeby było ciekawie nie jestem zwolennikiem PiSu, Smoleńska, narodowców i innych oszołomów tego typu. Nie jestem też słoikiem ani lemingiem.

Jestem Polakiem, Warszawiakiem z dziada pradziada, jestem patriotą.

Więc nie pisz kolego KAŻDY.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trotyl

Nie, to widać, że Ty nie masz pojęcia co to jest symbol narodowy i oburzasz się na Google, mimo iż ono żadnego symbolu narodowego nie pokazuje.

Nie chce mi się robić zdjęcia z za okna, gdzie "patrioci" w Twoim rozumieniu, w nasze najważniejsze święto narodowe wywieszają sobie reklamę Tyskiego na balkonie uważając to za symbol narodowy.

Masz awersję do patriotów

Do pseudopatriotów, którzy się za takich uważają mimo iż nimi nie są i którzy nawet nie wiedzą co to symbol narodowy.

Sorki, ale zwykły z Ciebie troll Trotyl. To, że boli Cię wszystko co robi Google, nie oznacza, że wszyscy muszą mieć takie zdanie jak Ty i wcale nie oznacza to miłości do jakiejś korpo.

@SzlafRock - fakt przepraszam za to słowo, powinienem się odnieść do konkretu.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barwami Rzeczypospolitej Polskiej są kolory biały i czerwony, ułożone w dwóch poziomych, równoległych pasach tej samej szerokości, z których górny jest koloru białego,a dolny koloru czerwonego

Nie widzę tutaj mowy o logo gógle. Odpuść sobie ten wątek, nie próbuj w idiotyczny sposób zaklinać rzeczywistości. Proponuję wytatuować sobie logo gógle na czole ;) *

e: bo koszulek masz pewnie cały zapas...

Sorki, ale zwykły z Ciebie troll Trotyl.

A ty nie znasz symboli narodowych i nie kochasz ojczyzny.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że a paincie narysuję sobie biało czerwony pasek nie oznacza, że jest to symbol narodowy.

oczywiście, i mnie właśnie o to chodzi, mogli to uczcić i narysować na milion innych sposobów a nie wpierdzielać własne logo gdzie niektórzy go nie chcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności