Skocz do zawartości

Skrypty sklepów internetowych


bunitas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

chcę zrobić porównanie i testy najpopularniejszych skryptów sklepów internetowych. Mam na liście kilka tych oczywistych, ale pewnie o wielu zapominam.

Czy moglibyście podać polecane przez Was CMS-y do ekomersu?

Z góry dzięki ;-)

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniesz tego. Zanim zrobisz porównanie mnóstwo funkcji się zmieni

poza tym jak można porównać taki kombajn jak magento z opencart. Mija to się z celem. Oba sklepy są skierowane do innej grupy docelowej i bez sensu jest je porównywać.

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić tylko 10 głównych wyznaczników i wszystko pod kątem SEO, więc takie rzeczy nie powinny się zmieniać.

I oczywiście nie można jednoznacznie porównać kombajnów z małymi skrypcikami, ale nie taki jest mój bezpośredni zamysł.

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popularne darmowe skrypty sklepów mają bardzo dużo modyfikowanych klonów. Prawie każda z firm, która bierze się za modyfikację np. osCommerce wprowadza swoje zmiany. Ogarnięcie tego to wyzwanie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić tylko 10 głównych wyznaczników i wszystko pod kątem SEO, więc takie rzeczy nie powinny się zmieniać.

I oczywiście nie można jednoznacznie porównać kombajnów z małymi skrypcikami, ale nie taki jest mój bezpośredni zamysł.

Spoko, to chętnie pomogę jeśli chodzi o Magento. Jest mega SEO friendly :-)

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności