Skocz do zawartości

Polska : Urugwaj - kto trafi wynik - nagroda ;)


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziś dzień wolny% ;) ale Niedziela pracująca ;)

więc jestem na 3:1 dla naszych ;)

w końcu jestem tym "czarnym asem" jako odbiorca;)

<tu miała być aluzja, jutro świnobicie ;) Spójrzmy obiektywnie.. choć brawo panie prezesie za obniżenie cen biletów o 45%, jak grają, taka cena, i co powiecie o trio z BVB? nadzieja w młodych, z ligi, czy to Legia czy Polonia, czy to Wisła czy Cracovia, czy to Widzew czy to ŁKS, czy to inne kluby które się nienawidzą, to tak kształtują się piłkarze na zachodzie i grają w reprezentacji odnosząc sukcesy, mam wymienić ligi, statystyki presingu, kartek, czy straconych ewentualnie zyskanych bramek, oni GRAJĄ między sobą, i tak się znajduje najlepszych

No, a jeżeli polski grajek, nie chce się starać (co mieliśmy w ciągu ostatnich transferów tak w 80%) to wraca po 3 latach do polskiej ligi, do marnej drużyny

Trio z BVB, potrafi zagrać, ale czemu nie tak u nas? Przecież plecy Wasyl, obecnie trzyma ich Krychkowiak, pomoc mam wymieniać? Jak najbardziej Obraniak, który we Francji gra pierwsze skrzypce, a napastników mamy, brawo za ruch w stronę Polonii Warszawa gdzie szaleją Wszołek, czy Teoderczyk, plus Milk i Lewandowski, może szansa Kosecki?

acha w bramce tylko polki Tytoń ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności