Skocz do zawartości

Polska : Urugwaj - kto trafi wynik - nagroda ;)


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@ Herkules: czemu nazywasz klub z Grodziska Wielkopolskiego polonią Warszawa ? Na licencji uprawniającej do gry w strukturach ekstraklasy widnieje inna nazwa. Groclin Grodzisk Wielkopolski

Ja typuje 0:1 dla Urugwaju. 2 dobre mecze kadry pod rząd to o 1 za dużo. Ale coś czuje 0:0. Może tym razem nie zapomnę odebrać nagrody :) Polecam Polsat Sport , tych "profesjonalistów komentatorów" z TVP się słuchać nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taurus: w tvp jakies pewnie wynalazki typu Szpakowski + jakiś gość. Polsat Sport na 90% Borek i być może Kołtoń. Przynajmniej puki co na to wygląda.Boniek ma dużo wad pewnie , ale jako pierwszy od 100 lat cywilizowany prezes myślę , że będzie na bank + sporo gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpakowski to i tak w porównaniu z Panem Tomaszewskim, który komentuje tenis na Polsacie, jeszcze ujdzie i da się wytrzymać. Bo to co ostanio słuchałem podzczas meczu tenisa, jak to było przed wojną w 30 tam którymś, wołało o pomstę do nieba. :hahaha:

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności