Skocz do zawartości

Polska : Urugwaj - kto trafi wynik - nagroda ;)


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że niebawem rozpoczynamy właściwą zabawę,

kto jeszcze nie typował to tempo bo czasu mało, a nie zanosi się aby mecz miał być przełożony, lub choćby opóźniony ;)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz, nasi ładnie dewastują ich obronę, coś czuje że zaraz będzie następny gol dla nas, widać że są już zmęczeni tymi ciągłymi natarciami a bramkarzowi zaraz łapy odpadną od tego ciągłego, nieprzerwanego ataku, żal mi tych Urugwajczyków

@slawus - co Ty, my z banalnym już oglądamy od jakiś 20mint mecz, nie wiem jak wy :P

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slawus - co Ty, my z banalnym już oglądamy od jakiś 20mint mecz, nie wiem jak wy :P

lepiej napisz co za zioła macie, hehehe i linka gdzie kupione

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do soboty mam wolne, ino, że ja sam wytwarzam co pije, dodam, że ze śliwki węgierki, pewnie dla dzisiejszej POPISówy, byłbym rozlewnią alkoholi, bo i wino robię, i nalewki;) jedno co mi się podoba w końcu, że można w takim miejscu podyskutować ;) i zaczynamy..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak serio to na co liczyliście ? że co że Polska wygra z jedną z lepszych drużyn Ameryki Południowej ? no bez jaj, można żartować ale są granice.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie widać różnicę, niestety ...

Herkules uważaj bo US ostatnio nawet na 90 letnie babcie poluje, więc się własnymi sokami za bardzo nie chwal ;)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam , ze gramy jakoś beznadziejnie. Po prostu Urugwaj jest w tym miejscu , a my jesteśmy ogórkami którzy biegają za piłeczką. Nie uważam , żeby ktoś tam się nie starał czy coś , zauważalna jest różnica poziomów i tyle. Ale parę zmian bym dokonał....Nie wiem czy pamiętacie Radosława Sobolewskiego (Wisła Kraków). Taki piłkarz by się przydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jak oni lekko grają, swobodnie, bez nacisków, kombinacyjnie aż się przyjemnie ogląda a u nas królują podania donikąd i partanina oraz czekanie na Lewandowskiego który zdobędzie gola.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności