Skocz do zawartości

Polska : Urugwaj - kto trafi wynik - nagroda ;)


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu jest różnica, Glik to ma akurat dziś pecha, bo nie jest zły, ale Urugwaj, kraj o liczebności Warszawy to inna liga niestety

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Glik nie jest zły ;) pisałem 3:1 dla naszych z ironią ;) panowie to 4 drużyna świata, nasi muszą gdzieś dostawać w du**ę, by się uczyć i zdobywać doświadczenie, lepiej, że z takimi drużynami.. tam nie grają słabi gracze ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moje 1:1 chyba już nie siądzie ;)

A Luis potwierdza, że jest w wybitnej formie. Trzeba mu kupić drugiego Cavaniego do ataku w LFC i będziemy walczyć o TOP4 jak za dawnych lat :)

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie: trochę optymizmu ! , z jakąś tam Rosją czy Grecją , nawet Czechami możemy grac w piłeczkę jak równy z równym. Ale to był Urugwaj , poważna drużyna. Jak by nie debilne błędy w ustawieniu mogło by być 0:1 , 0:2 , czy 1:2. Żaden obciach. Ten mecz pokazał nam gdzie jesteśmy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, pokazał, kraj w którym mieszka tyle ludzi co w Warszawie, bez kilku podstawowych graczy robił co chciał ...

nie ma co się napalać, jeszcze wiele wo(ó)dy upłynie zanim może się jakąś kadre wyszkoli

jutro lookne kto konto wygrał, chyba że sami zwycięzcy ułatwią mi zadanie i się pochwalą :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawus: jestem rocznik 85 , kiedyś się grało w piłeczkę na podwórkach itd. Jak strzeliłem w bramkę ( 2 drzewa robiły za słupki ) i niechcący jakąś tam gałązkę złamałem to był luz np; w 1997 roku to przechodzący policjant mówił ( młody : ale masz kopyto , prawie jak Rataj (Krzysztof Ratajczyk) :

, teraz są takie czasy ,że od razu jak bym zrobił coś takiego w 2012 , a nie 1997 to od razu rodzice wezwani na komendę + opieka społeczna itd. To nie są jaja , znam taki jeden przypadek. A Orliki puste...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności