Skocz do zawartości

Polska : Urugwaj - kto trafi wynik - nagroda ;)


slawus

Rekomendowane odpowiedzi

@ Trotyl : jak skończysz gimnazjum opisze więcej takich przypadków. Myślisz że Boniek , Deyna kończyli jakieś tam szkółki ? Nie. za*********i po szkole do zmroku. To już nie do Ciebie bo to za trudne: w Urugwaju nie ma miliona Orlików. To są wszystko chłopaki z jakiś tam kiepskich boisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Banalny, nie wiem gdzie mieszkasz, ale u nas orliki nie są puste, bardzo mi się to podoba, mój 6-cio letni syn po tym jak w wakacje odwiedził

stadion w Barcelonie, to zapierdziela na orlika 3 razy w tygodniu i żadna pogoda nie straszna

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Slawus: niestety sporo Orlików jest po prostu pusta. Dodatkowa szkoda , że w niektórych miejscowościach są problemy z oświetleniem itd. Kiedyś było tak , że nawet sparingi się odbywało kto będzie grał meczyk w określonych godzinach ;) Tak , w Wawie.. Tobie życze , pociechy z Syna i wielkich sukcesów. Niech pogra trochę w PL najlepiej Legia :D , a później ? Kto wie. ;)

@Trotyl: możesz się przestać kompromitować + dodaj mnie na listę tych ignorowanych. Takie komentarze mam w .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banalny, na razie to on jest na etapie aby się o własne nogi nie połamać, nie traktuję treningów dziecka w kategorii, że to będzie gwiazda narodowa, choć idzie się polać z niektórych rodziców jak się popatrzy na treningu, hehe, jakby posłuchał to 80% z tego orlika za jakieś 12-14 lat to będzie główny skład kadry narodowej, Barcelony, Realu itd, hehe

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trotyl: nie lubię prywatnych wojenek , powiem prościej : kiedyś było w przestrzeni publicznej ( nie do końca formalnie i realnie do tego przeznaczonej więcej miejsca do rozwoju młodych piłkarzy w PL )

https://www.weszlo.co...toja_tam_garaze

po tej lekturze na pewno skumasz.

.@Slawus : wiem , ale to musi być super sprawa , jak widzisz swoje dziecko próbujące grać w piłkę , rywalizować itd. Bajer ;) A co dalej będzie ? Kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem sens Twojej wypowiedzi. I się z nim zgadzam. Uczepiłem się jedynie jej fragmentu. Sam grywałem kiedyś na ulicy w jedno na dupniaki :) Jakiś większy sukces polskiej piłki zmieniłby taki stan rzeczy. Pan Boniek musi działać.

PS

Chyba mam 2 zagorzałego wroga na PiO :P

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trotyl : po co Sobie wrogów robić : ? szczególnie , ze chyba się zagadzamy. Boniek mega rewolucji nie zrobi, bo sam często do lasu chodzi (kto niby go wybrał jak nie leśne dziadki). Ale i tak to krok w dobrą stronę. Pozdro dla wszystkich kibiców/kiboli/ może nawet banksterów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla fuksiarzy którzy wytypowali prawidłowy wynik :P

kto wygrał proszę zamówić konto mini-seo i napisać mi na pw z jakiego adresu @ zostało wysłane zamówienie, a przerobię konto na opłacone.

ci co typowali zwycięstwo Polski dostaną rabat 30% , też po zamówieniu proszę pw do mnie, a poprawię FV.

pozostali za niepatriotyczną postawę są zobowiązani do zakupu kont bez zniżek, hehe

powtórzymy zabawę przy okazji kolejnego meczu.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności