Skocz do zawartości

Prywatne zaplecze


blake

Rekomendowane odpowiedzi

więc spodziewasz się, że ktoś sie będzie przykładał się do wspólnego?

Spodziewam się, że w niedużej grupie będzie można od podstaw zbudować takie zaplecze, które będzie służyło wszystkim (którzy będą przestrzegać ustalonych zasad korzystania z niego). Tutaj jedynym problemem może być dobranie takiej grupy. Dlatego nie ma żadnej pewności czy to wypali, ale jak pisałem wcześniej nie zaszkodzi spróbować.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie ma żadnej pewności czy to wypali

Dlatego też będą zgłaszać sie przeważnie osoby o jakich pisałem, z takim zapałem, że hohoho, szybko minie, ale hohoho ;)

nie zaszkodzi spróbować.

Oczywiście, nowe doświadczenie, a i jest szansa że cos z tego będzie. Dlatego powodzenia życzę.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie mają być żadne blogocopy itp. śmieciowisko. Już pisałem, że chętnych zapraszam na PW albo zgłaszania się w tym temacie. Napiszę do tych do których uznam że warto i opiszę szczegóły.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to pisze osoba, która sama ma prywatne forum

bo na takich fora to się robi na zupełnie innych zasadach... Ty opisujesz to co już większość przerabiała, a jak ktoś tobie to mowi to się wkurzasz... dobra rób, znasz chyba powiedzenie kto na czyich błędach się uczy, nikt tobie nie broni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też będą zupełnie inne zasady. Ale jakoś i tak chętnych nie widzę :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednej nie, ale jak bym miał cały harem a musiał wybrać jedną to resztą bym się podzielił. Z resztą takie porównywanie jest trochę bez sensu. Może trzeba odpowiedzieć sobie na takie: Czy lepiej dowiedzieć się więcej i pomóc innemu, czy wiedzieć tyle ile się wie i rozwijać się w tempie czarnoskórego z południowej Afryki.

PS. To dlaczego chętnych akurat tutaj nie ma to jest zrozumiałe ;) Ci, którzy mogli by się nadawać do tego to już dawno mają swoje "tajne" grupy, ci którzy wiedzą o co chodzi już się zgłosili a reszta to pokemony.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bingo! :D głownie w takim czymś to zaufanie ...nu i odpowiednie kwestuje techniczne jest takie powiedzenie rosyjskie Доверяй но проверяй

co znaczę w wolnym tłumaczeniu, ufaj ale sprawdzaj. Wiec w takim czymś głownie ta druga cześć, również rozwiązania techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po to w Polskim prawie wymyślono coś takiego jak klauzulę poufności ;) Bez takiej umowy nie ma co w ogóle z tym startować. Jak pokemon będzie musiał takie coś podpisać i przesłać skan dowodu to zastanowi się 3x czy warto. Co do zapału jak to ktoś wcześniej pisał "że hohoho" to o to się nie boję, bo zostaną sami ci, którzy z tego żyją i wiedzą że dzięki temu będą żyć lepiej ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec przyjmowania zgłoszeń już w poniedziałek, więc POWAŻNIE zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wypali, jest 6 konkretnych osób, jeszcze miejsce dla kilku się znajdzie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności