Skocz do zawartości

HO #4 - przepytywanie pozycjonerów :)


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

@INOMan: nie jest bez sensu: można zastososwać wiele opcji .... jest to dobra zasada przy optymalizacji stronicowania w sklepach :-)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred: dla mnie jest bezsensu, jeżeli kolejny "pag" różni się np. w 80% treścią od poprzedniego, a 20% tego co się powtarza to stałe elementy strony/szablonu głównego. Natomiast ja rozumiem inne powody dlaczego warto wtedy mimo wszystko dać rel="canonical", ale wg. mnie i tak szkoda to robić (szkoda potencjału) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IONMan: kwestia jak to rozwiązuje skrypt i jak to widzisz w panelu G :) rzadko który skrypt sklepowy ma to poprawnie rozwiązane.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to Zgred, to że mamy kolejną stronę/pag nie oznacza automatycznie, że należy zastosować canonical, albo że np. linki do pagów mają być "nofollow". Tylko o to mi chodziło, bo z pokazu wynika jakby to było (zawsze) najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mnie Seomator :-) Pierwsze raz usłyszałem o SEO tydzień wcześniej, ale na całe szczęście teorie już znam. Teraz jeszcze duużo praktyki przede mną :-)

A tak na poważnie: Byłem od 6 rano na nogach i trochę już mi się myśli plątały o 19.

Naturalnie przy kolejnych HO postaram się być bardziej wypoczęty i nie sypać "Może", "Prawdopodobnie" itp. Cieszę się natomiast, że do pozostałych uczestników nie masz żadnych uwag.

Mam nadzieję, że przy kolejnym HO będziemy mogli liczyć na Twoją obecność.

Jakieś ewentualne prywatne uwagi co mnie, bardzo proszę kieruj bądź to na PW lub mail. Szkoda tutaj zaśmiecać wątek.

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności