Skocz do zawartości

Katalogi Neonex - problem z indexowaniem.


skowdan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dzięki panowie za informacje, miałem kupować multikod do jego 524 katalogów, ale jak indeksacja jest znikoma to jednak zmienię grupę :P

zmiana grupy nic nie pomoże jak się nie popracuje i nie pomoże indeksacji tychże wpisów...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to normalne przelecieć wpisy rotacją, ale jak na tą grupę owa rotacja mało co działa, to cóż poradzić panie.

pomoże na kilka tygodni max.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, aż sprawdziłem. Rzeczywiście sprawdzając zaindeksowanie w dodawarce, wyszło mi sporo niezaindeksowanych. Wszedłem ręcznie na adresy i jest info przy wpisie że G wchodził. Wpis wrzucony w G też się pokazuję. Może też tak sprawdziliscie i dlatego? Nie będe pisał jaka to dodawarka ale poinformuję autora o problemie, bo wprowadzić to moze niezłe zamieszanie jak widać.

PS. Nie pomagałem indeksacji wcale. Nie mam na to czasu po prostu. Wpisy sprzed około 2,3 miesięcy.

E-INFONET - projektotowanie stron, sklepy internetowe, reklama w Toruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie bez linków stałych ktore wspomagają indekację nie ma mowy o dobrym indeksowaniu z prawie żadnej z grup. Jedynie co w miare wpada w indeks bez jakiegoś podlinkowania to grupy oparte o wpkat ale tutaj trzeba wźiąc pod uwagę kilka faktów dlaczego tak się dzieje. Osoby które poszukują jakiegoś dobrego i w miare dobrego sposobu polecam generator HTML @miona + myślenie. Kilka wpisów jak sobie z tym poradzić jest w sieci, u mnie na blogu również. Pozostałe sposoby indeksacji których jest wiele można rownież wykorzystać, pytanie jak ze skutecznością? Na to pytanie należy odp sobie samemu robiąć testy...

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie linkujecie do wpisów to normalne jest, że po zapingownaiu wpis po ok 4 tygodniach (czesto szybciej) znika i jest usuwany z Gugla bo ... nie ma doniego linków...

Jak nie masz czasu na indeksację nie kataloguj :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad miesiąca jadę rotacją po wpisach w katalogach i nadal mam około 270 wpisów nie zaindeksowanych (sprawdzane ręcznie) czyli mniej więcej połowa grupy, także potwierdzam, że z indeksacją ciężko. Ale żeby być sprawiedliwym to dodam, że to co się zaindeksowało i tak dało mi zadowalającego kopa na wiele fraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności