Skocz do zawartości

SpamKat - nowy typ katalogu stron


www.skrypty.pro

Rekomendowane odpowiedzi

SpamKat

Przedstawiam wszystkim nowy rodzaj katalogu stron, bardzo podobny do stron wygenerowanych przy uzyciu generatora Miona. Skrypt ma na celu przede wszystkim poprawienie indeksacji spamu, a nie zostanie "mocnym" katalogiem i z taką myślą został zaprojektowany.

katalog.png

katalogdodanie.png

katalogmultikody.png

wyszukiwarka.png

dodawarka.png

Zalety i funkcje:

- odwrotne stronicowanie (jak na Kwejk.pl), aby najnowsze wpisy szybko się indeksowały

- w przeciągu najbliższych tygodnii wygenerujemy 500 unikalnych szablonów (bez linkow wychodzacych) opartych o te z Artisteera, każdy otrzyma do nich dostęp za darmo

- dodawanie nowych wpisów praktycznie nie obciąża katalogu, obciążenie zostało przerzucone na dodawarke (pobranie treści ze stron)

- cache katalogu

- możliwość blokowania z automatu wybranych słów

- masowa moderacja wpisów

- możliwość użycia multikodów, np. multikod do danego katalogu pozwalający na dodanie 100 wpisów

- dodawarka wbudowana w katalog, a także osobna do wielu katalogów

- bezpośrednie otrzymanie listy adresów podstron w katalogu

Cena za licencje:

1-4 licencji - 25 pln netto/szt

5-10 licencji - 20 pln netto/szt

11-20 licencji - 15 pln netto/szt

21-30 licencji - 10 pln netto/szt

30+ licencji - 5 pln netto/szt

Przeniesienie licencji na inny adres - 5 pln netto/szt

W cenniku nie ma pomyłki, liczymy na zakupy od 31 licencji wzwyż, przy tych katalogach liczyć będzie się ich ilość.

Każdy katalog posiada w sobie masową dodawarke wpisów do niego. Koszt osobnej dodawarki (typu blasty) do innych katalogów i grup katalogów to 50 pln netto.

Rozpoczęcie sprzedaży

Sprzedaż rozpocznie się 1 grudnia, każda osoba będzie mogła otrzymać jedną licencję za darmo (1nick=1licencja), rezerwuje sobie prawo odmówienia niektórym osobom (konta z kilkoma postami). Skrypt będzie przez pierwszy miesiąc wersją Beta, także pierwsi kupujący muszą mieć na uwadze, że najprawdopodobniej będą rzeczy do poprawienia.

Pytania, sugestie, rozwój skryptu

Czekam na pytania i sugestie odnośnie skryptu, na które z chęcią odpowiem. Skrypt będzie rozwijany to mogę zapewnić, ponieważ niedługo dojdzie też taka funkcja w Microsite Managerze i z chęcią powitam oferty grup katalogów opartych na SpamKacie. Oczywiście negatywne opinie i zagrożenia dla idei skryptu również mile widziane.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Demo katalogu wyslane na PW (na razie nie chce wstawiać tutaj).

Odnośnie podstron (źle dobrałem screen z katalogu) - oczywiście można, np. z wpisu w seokatalogach.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym zobaczyć to demo

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeżeli te katalogi maja służyć jako masowe zaplecze to cena za licencję -> 30+ licencji - 5 pln netto/szt jest...

Jeżeli chciałbym postawić 1000 SpamKat-ów to koszt licencji wyniesie mnie 5000 pln, a co dopiero będzie jak zaczną obrywać bany;(

Może warto również wprowadzić jakąś ofertę no limit??

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z nafri To są katalogi-spamy. mające pomóc w indeksacji innym spamom. W związku z czym będą padać jak muchy. Choc być może komuś uda się wynieść jakąś frazę typu : "strzyżenie owiec Wrocław" w górne okolice monitora.

Powinna być dobrze przemyślana oferta no limit, no i odpłatne przeniesienie licencji na inną domenę nie ma najmniejszego sensu.

Prawde mówiąc przemyślałbym Piotrze udostępnienie skryptu katalogu for free lub za grosze, a kasowanie komkretnego szmalcu za dodawarkę. Oczywiście obsługa tego powinna być zintegrowana z Twoim flagowym produktem czyli MM.

Takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli licencja jest przypisana do domeny to autor będzie mieć wszystkie nasze spamcaty i harwestwoac z nich to co tam jest to na tyle banalny wyczyn ze nawet laik to potrafi, wiec wszytki listy, lokalizacje ( to co użytkowniki będą chcial zindeksować) będą jak na dłonie. Kiedyś zęby mieć listy się stawiło "serwisy indeksujące", sposób starty jak świat. Nie podejrzewam że autor to miał na celu, ale zawsze mogą być pracownicy która będą chcieć dorobić do pensji ( i zapewnienia typu "to nie będzie miało miejsca" mnie nie satysfakcjonują, podejrzliwy z natury jestem i znam realia polskiego SEO). Podsumowując bez opcji 'licencja nielimitowana" spamcat niema racji bytu wśród ludzi co pozycjonują dużo i zawodowo, tak mi się wydaje, ale możliwie ze się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja na spamy ...

Panowie zapomnieliście o najważniejszym: "Przeniesienie licencji na inny adres - 5 pln netto/szt" . Jeśli jakieś zwierze zje moje 500 domen to koszty są ogromne. A coś czuje, że w ciągu roku będzie trzeba przenosić z 2 - 3 razy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze zalozylem ten temat, macie racje, bedzie licencja nolimit, bez podawania domen. Moze sie wszystko o kilka dni przedluzyc, bo w takim razie musimy pod inny serwer licencyjny podpiac skrypt.

Cena bedzie wynosila na poczatek 150 pln netto za licencje nolimit + 6 miesiecy aktualizacji.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności