Skocz do zawartości

SpamKat - nowy typ katalogu stron


www.skrypty.pro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moge pokazac tylko katalog: https://spamkatalog.pkielski.website.pl/

W poradniku na poprzedniej stronie jest troche screenów. Niezdecydowanym polecam poczekac z tydzien, gdy wypuscimy panel centralny i troche szablonów.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dzisiaj wszystkim (mam nadzieję) generator szablonów z Artisteera, zapomniałem dodać że generator działa tylko z szablonami wygenerowanymi Artisteerem 3 (z 4 nie działa na razie).

My już rozpoczynamy generowanie szablonów, w tym tygodniu myślę ze do niedzieli powstanie paczka 500 szablonów.

Mam do Was, drodzy pozycjonerzy pytanie, załóżmy ze mamy już:

- skrypt katalogu

- dodawarke

- panel centralny

- generator szablonów

- kilkaset darmowych szablonów

co jeszcze związanego z katalogiem byłoby w pracy pozycjonera i "stawiacza" katalogów/zaplecza potrzebne? cos co moznaby zautomatyzowac.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaktualizowałem poradnik o instrukcje ze screenami jak stworzyć poprawny szablon w Artisteer 3

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskutecznoci indeksowania mozesz przeczytac poki co w watku o generatorze miona, bo strony wygladaja praktycznie tak samo. Niedlugo konczymy nasza siec katalogow to bedzie mozna przetestowac.

Swoja droga, konczymy pierwsze paczki szablonow, bede wystlal po 50 sztuk.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 100 szablonów gotowe :), za chwile roześlę wszystkim. Pozostałe 400 na 100% w nastepnym tygodniu będzie, takze zaplecze mozna juz stawiac w sporej ilosci. Panel centralny po weekendzie tez powinien byc.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 szablonów już gotowe, do końca weekendu bedzie 500 i wtedy wszystkim rozesle.

Panel centralny rowniez prawie gotowy, sa juz funkcje:

- masowe dodanie katalogów

- masowa moderacja wpisów w katalogach

- masowe dodawanie multikodów

- masowe dodawanie reklam

- masowe usuwanie katalogów

- masowe usuwanie reklam

Do zrobienia i wtedy bede rozsylal paczke:

- edycja danych katalogu (tytuł, meta itp.)

- masowe ustawianie cache

- masowa zmiana katalogu z darmowego na płatny

Cena pakietu wzrosła dzisiaj do 200 pln netto (jest możliwość równiez zakupu bez vatu - kontakt PW), po wysłaniu szablonów i panelu centralnego cena jeszcze wzrośnie, dlatego zapraszam do zakupu. Jeśli masz MM Standard to cena całego pakietu jest dla Ciebie niższa - kontakt na PW.

Do szczęścia brakuje jeszcze tylko instalki w stylu MM, czyli wiele katalogów na jednej instalce nad którą programista będzie pracował zaraz po skończeniu panelu.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 szablonów przed chwilą rozesłane.

Na dniach wysyłam panel centralny, który juz jest ukonczony i nowszą wersje katalogu (współpracująca z PC i ze zmienionym sposobem wyswietlania wpisow)

Pakiet SpamKat praktycznie skonczony, tylko drobna zmiana w dodawarce i ubranie wszystkiego w jakas ladna szate graficzna.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozesłałem wszystkim panel centralny i nową wersję katalogu. Wszystko opisane jest w zaktualizowanym poradniku (ze screenami):

https://docs.google.com/document/d/1VsminLIg_WBkyOQzYRdBHv10cs4ShKpbcdsEX4h74N4/edit?usp=sharing

Cena do niedzieli 23:59 pozostaje 200 pln netto, a od poniedziałku wzrasta do 299 pln netto za pakiet.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nowa i już ostateczna wersja pakietu SpamKat zakończona.

Dodawarka:

- nowy wygląd

- pola na teksty z synonimami

- ulepszone raporty (dodało, nie dodało, podstrony gdzie dodało)

Panel Centralny:

- nowy wygląd

- eksport katalogów

- masowa obsługa zakazanych słów

Na dniach wszystkim roześlę kopie. Zapraszam do zakupu. Do końca tygodnia mega promocja (znaczna obniżka ceny) proszę pytać na PW.

dodawarkaspamkat.jpg

panelspamkat.jpg

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Były może już rozsyłane nowe wersje?

Przy okazji tak myślałem, że jeśli katalog ma za zadanie głównie indeksowanie to czy była by możliwość wprowadzenia wyboru przy stawianiu katalogu, że linki mają mieć atrybut "nofollow". Trochę by to zróżnicowało rodzaj linków (albo losowo, zeby wstawiały się nofollow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były może już rozsyłane nowe wersje?

Właśnie trochę przespałem, zaraz roześlę nowe wersje.

Przy okazji tak myślałem, że jeśli katalog ma za zadanie głównie indeksowanie to czy była by możliwość wprowadzenia wyboru przy stawianiu katalogu, że linki mają mieć atrybut "nofollow". Trochę by to zróżnicowało rodzaj linków (albo losowo, zeby wstawiały się nofollow).

Bardzo mądra propozycja. Nawet wiem jakby to lepiej można było wykonać, z poziomu dodawarki można by zaznaczyć, czy dane wpisy mają zostać dodane jako: nofollow, dofollow czy losowo. Niemniej jednak poki co staram sie rozpromowac skrypt, pozniej przyjdzie czas na dodatkowe funkcje. Dzieki za opinie :)

Jestem producentem oprogramowania na stronie www.Skrypty.pro, m.in. Microsite Managera.

Chcesz się dowiedzieć jakie jest najlepsze narzędzie pod zaplecze?

Porównaj kilkadziesiąt cech znanych programów w formie tabeli.

Piszemy teksty, robimy blasty i podlinkowujemy w formie piramidy - sprawdź nas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności