Skocz do zawartości

SpamKat - nowy typ katalogu stron


www.skrypty.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już tu pisałem, ale sam mam postawionych aktualnie 100 SpamKatów, z czego dla 10 robiłem testy indeksacji przy tylko podpingowaniu domeny SpamKata + linki z RapidIndexer na domenę (podstrony nie były w ogole linkowane, ani zadne inne lepsze linki nie byly pozyskiwane) - rezultat: 90% podstron siedzi w indeksie, także Google łyka strony tak jak można było zakładać.

Dla zainteresowanych podam adresy tych 10 SpamKatów do własnoręcznego sprawdzenia (zarówno site jak i czy były podlinkowane oczywiście).

SpamKat to najprostszy sposób na najniższy poziom piramidy - wiem, że wielu SEOwców jeszcze takiego zaplecza nie stawia - zapraszam takie osoby do zapoznania się, zakupu i testów, bo jest to świetny i bezobsługowy sposób na link.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ostatnimi dniami znacząco zwiększyła się liczba użytkowników SpamKata, co mnie bardzo cieszy, mam już pierwsze opinie wychwalające ideę skryptu.

Dla zainteresowany stworzyłem informacyjny poradnik na temat skryptu:

https://docs.google.com/document/d/1z7PNEOmBuIPjjXiKhnMAZB2K8v_BNZxm4MG2I5JYIz8/edit?usp=sharing

W ciągu ostatnich dni udostępniłem kilka poprawek, a także kilka nowych funkcji w dodawarce.

Jednocześnie z przyjemnością informuję, że obsługa SpamKatów jako jednego ze sposób na automatyczne podlinkowanie pozyskanych wpisów zostanie najprawdopodobniej wdrożone w jednej ze wszystkim tutaj znanych dodawarek :) (mam nadzieję, że nie zapeszyłem :D).

Dodatkowo jeszcze kilka dni przedłużam promocję, w niższej cenie jeszcze CAŁY PAKIET nie był dostępny, dlatego zapraszam do zakupu:

https://skrypty.pro/156-spamkat-katalog-stron-indeksacja-podlinkowanie.html

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wysłałem przed chwilą aktualizacje katalogu, poprawione kilka błędów, wyczyszczona także baza danych i reklamy, dzięki czemu nowa instalka katalogu nie posiada żadnych wpisów czy reklam (wcześniej było kilka testowych).

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozszerzyłem dzisiaj poradnik informacyjny o opis specjalnych podstron, o których istnieniu większość klientów nie ma pojęcia:

1. mapa strony xml

mapaxml.png

2. mapa strony html

mapahtml.png

3. kanał RSS z najnowszymi 10 podstronami

rssoe.png

Dodatkowo chciałbym podziękować użytkownikowi mamoczy, który bardzo, bardzo dokładnie przetestował cały pakiet i "zasypał" mnie sugestiami z których większość wdrożę w tym tygodniu - naprawdę świetny tester :).

Od dnia dzisiejszego wprowadzam realną numerację wersji, następne paczki otrzymają wersję 1.1.0. Dla katalogu zostały już wdrożone (jeszcze nie wysłane) poniższe sugestie:

- unikalne schematy URLi wewnętrznych

- poprawa błędu multiindeksacji powielonych podstron

- poprawa stronicowania

- <h4> w tytułach wpisów zamienione na <big>

- zmiana danych meta (title, description, keywords) z "[NAZWA KATALOGU] [NUMER PODSTRONY]" na "[DANE PIERWSZEGO WPISU NA PODSTRONIE]" w celu zwiększenia unikalności informacji w meta

Aktualnie trwa promocja na cały pakiet, najniższa cena:

https://skrypty.pro/1...linkowanie.html

Jednocześnie na cały pakiet udzielam 30 dniowej gwarancji SATYSFAKCJI, jeśli uznasz że skrypt Ci się nie przyda - piszesz maila i pieniądze do Ciebie wracają, bez tłumaczenia dlaczego.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizację już wysłałem, poza wymienionymi wcześniej zmianami w katalogu zaktualizowana została również dodawarka:

- możliwość używania tylko tekstów z synonimami zamiast tekstów z META + synonimy

- możliwość ustawienia procentowego prawdopodobieństwa wstawienia do wpisu tematycznego zdjęcia z flickr

- możliwość mieszania keywordsów po przecinkach i zdań w description

- możliwość formatowania tekstu, dodanie znaczników takich jak <i,u,em,b,strong> losowo w ilości 3 dla description i 2 dla keywords

Aktualizacja skoncentrowała się przede wszystkim na sprawieniu, że katalogi będą bardziej unikalne. Usunęliśmy kilka łączących je rzeczy, a także dodaliśmy nowe funkcje w dodawarce:

image1zpo.png

Jest wyczekiwana przez wiele osób możliwość użycia wyłącznie tekstów z synonimami. Dodatkowo automatyczne pobieranie zdjęć z flickr, a także formatowanie i mieszanie tekstów. Dzięki tym zmianom katalog wygląda o wiele ciekawiej:

image2ld.png

Na koniec opinia jednego z klientów:

SpamKat jako skrypt do indeksacji stron sprawuje się zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Minimalna konfiguracja katalogów i w komplecie dodawarka, a także panel centralny to duże udogodnienie dzięki któremu można dość sprawnie stawiać i obsługiwać wygodnie zaplecze niższego poziomu.

Skrypt katalogu miał początkowo pewne problemy z działaniem na darmowych hostingach ale po wprowadzonych ostatnio zmianach na testowanych darmowych popularnych hostingach już działa bez problemu.

Support działa, propozycje ulepszeń brane pod uwagę także warto było nabyć to narzędzie, tym bardziej że posiada dożywotnie aktualizacje :)

Rafał

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem dzisiaj treść oferty na Skrypty.pro, wszystkie podstawowe informacje znajdują się w ofercie w przejrzystej formie:

https://skrypty.pro/156-spamkat-katalog-stron-indeksacja-podlinkowanie.html

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
- unikalne schematy URLi wewnętrznych

- poprawa błędu multiindeksacji powielonych podstron

- poprawa stronicowania

Autor Skryptu zapomniał dodać, że ta aktualizacja usunęła cechy charakterystyczne skryptu w skali internetu - czyli owe "nieistniejące" footprinty do SpamKata, które umożliwiały szalenie prosty harwest poprzedniej wersji skryptu :]

Jako użytkownik skryptu zostałem poproszony o wyrażenie swojej opinii. Oto ona:

SpamKat w mojej opinii zajmuje 7 pozycje top10 publicznych softów polskojęzycznych do tworzenia i zarządzania zapleczem niskiej jakości - polecam wszystkim potrzebującym takiego rozwiązania jego zakup.

Skrypt działa poprawnie, dodawarka umożliwia masowe dodawanie wpisów zaś panel centralny zarządzanie i konfigurację katalogami. Nieliczne wychwytywane błędy są natychmiast poprawiane. Zważywszy na dotychczasowe opinie o skryptach ze stajni skryptypro myślę że to stwierdzenie wystarczy za najlepszą rekomendację :)

Więcej wrażeń z użytkowania skryptu na "blogu" https://spamkat.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona Mamoczy'ego bardzo mnie zaskoczyła i życzę jej jak najlepiej - genialny pomysł! Nawet pochwaliłem się tą stroną w mailingu do wszystkich moich klientów.

Jednocześnie doczekaliśmy się połączenia z DonLinkAge:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/130557-donlinkage-najnowszy-automat-do-pozycjonowania/page__st__4095#entry1245395

Bardzo dziękuję okazwłoka za współpracę i liczę na kolejne :).

Jednocześnie z tego powodu promocja do 5 czerwca, pakiet SpamKat -30% z tym kodem:

FXBJ5QX9

Zapraszam:

https://www.skrypty.pro/156-spamkat-katalog-stron-indeksacja-podlinkowanie.html

Postaram się, aby w najbliższym czasie doszły kolejne dodawarki.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępnię odpłatnie 100 moich SpamKatów w paczkach po 10 sztuk. Otrzymasz multikod na dodanie X wpisów do każdego z katalogów, który będziesz mógł użyć w swoim DonLinkAge. Cennik:

1000 wpisów * 10 katalogów: 75 pln

5000 wpisów * 10 katalogów: 150 pln

15k wpisów * 10 katalogów: 300 pln

50k wpisów * 10 katalogów: 500 pln

Świetny sposób na stałe podlinkowanie wpisów i przetestowanie nowej funkcjonalności. Proszę o kontakt na PW z danymi do FV i wybranym pakietem.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję blogerów zainteresowanych napisaniem testu pakietu SpamKat w zamian za to oprogramowanie lub inne z mojej oferty - wszystko do ugadania. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW lub wwwskryptypro@gmail.com.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

SpamKat jeszcze nie był wystawiany na allegro, poniżej pierwsza aukcja od 1zł:

https://allegro.pl/show_item.php?item=3441059097

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Otrzymałem informacje od zainteresowanych, że przydałaby się możliwość zakupu wyłącznie dodawarki, także wystawił samą dodawarkę w cenie 47 pln netto:

https://skrypty.pro/179-dodawarka-spamkat.html

W następnym tygodniu pojawi się również osobna strona sprzedażowa skryptu, zainteresowanych jego sprzedażą proszę o kontakt.

Przypominam również, że jest możliwość zakupu dostępu do części moich SpamKatów.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Do 26 listopada promocja na cały pakiet SpamKata, zaledwie 150 pln netto. Zainteresowanych proszę o kontakt na wwwskryptypro@gmail.com. Wszystko o SpamKacie do przeczytania w ofercie:

https://skrypty.pro/156-spamkat-katalog-stron-indeksacja-podlinkowanie.html

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ponawiam promocję, tym razem pełny pakiet za 175 pln netto.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności