Skocz do zawartości

[Prywata] Ostrzałka do noży


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

https://alejka.pl/oselka-ceramiczna-chroma-type301-f-a-porsche-p11-z-nami-mozesz-negocjowac-cene.html

musisz poszukać gdzie jest najtaniej, jest naprawdę bardzo dobra, nie używaj żadnych skrobaczek, elektrycznych czy tych taki co maja kołka metalowe, zniszczysz nóż. Najlepiej to właśnie takie osełki, nie musi buc chroma oczywiście i później lekko wykończyć stalka, lub ja to robiłem pasem z bardzo grubej i naturalnej skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale to chyba nie dla początkującego? Boję się, że miałbym problem z utrzymaniem odpowiedniego kąta.

Co dalej? Myślałem o Systemie od Lanskiego (najtańszy - Standard), ewentualnie o Turn Box z tej samej firmy.

W pierwszej nie ma szans, na spieprzenie kąta, w przypadku drugiej korzystanie wydaje się stosunkowo proste.

Na forum Knives.pl czytałem, że Lansky System nadaje się bardziej do odrestaurowania bardzo zniszczonych noży, do regularnego ostrzenia używają najczęściej TriAngle, tylko ta cena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności