Skocz do zawartości

Skrypt portalu randkowego


pavo

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że da się wrzucić darmowy skrypt i patrzeć jak się "rozwija" bo wyróżnia się na tle 1000 takich samych kupionych na allegro.

Ba nawet fotka zaczynała od 200zł, ale chodzi bardziej o innowacyjny pomysł, przy kopiowaniu czegoś i chęci zarabiania na tym trzeba o wiele bardziej się postarać...

i tak po drodze https://www.internetstandard.pl/news/128909/Ebiznes.od.kuchni.Fotkapl.html

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mion nie mam powodu by mu nie wierzyć, z drugiej strony to i tak pozostanie to już tylko jako ot taka ciekawostka
Ja bym to nazwał przestroga dla potencjalnych zleceniodawców.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo widzę, że temat się trochę rozkręcił :) i dziękuje za odpowiedzi i PMy z ofertami, wszystko dokładnie przeglądam :)

Co do moich założeń skryptu to opisałem to w pierwszym poście baaaardzo ogólnie. Interesują mnie przede wszystkim podobne i trochę bardziej funkcjonalne cechy strony głównej fotki.pl i dobrej wyszukiwarki profili. Nie chce w skrypcie (póki co) zakładek(i ich zwartością) z fotka.pl takich jak RANKING, PROFILE, ROZRYWKA i TESTY, i nie interesują mnie też konta premium, także olbrzymia część pracy programisty odpada.

Dodam, że portal będzie po ang. A czy wypali to się okaże. Chce spróbować bez wpieprzenia w to całych moich oszczędności, bo to bardzo duże ryzyko. Jak się uda, to będę powoli rozwijał dodatkowe opcje.

W KUPIE DRZEMIE MOC. MASZ JAJA TO MASZ WŁASNE ZDANIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavo taka rada. Z Twojego opisu wynika, że chcesz multum opcji, ale ludzie lubią prostotę, są leniwi i ogrom funkcji czyni taki portal nieczytelnym. Przemyśl swój plan na biznes, zrób coś czego jeszcze nie ma (pod względem funkcjonalności, konkretna grupa docelowa). Może się okazać tak, że będziesz miał userów mniej, ale produkt będzie na tyle im potrzebny, że zapłacą nawet te 50 zł abonamentu miesięcznie.

Szukasz szczoteczki do zębów? Sprawdź nowy blog o szczoteczkach do zębów , gdzie znajdziesz rankingi, artykuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności