Skocz do zawartości

Niesmaczne na facebooku


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie w Polsce biją gay-ów, murzynów i "żydów" i cisza. O czym tu gadać. Ktoś zrobił sobie kontrowersyjny profil. Liczy na sensację i ma. Olać to, najlesza metoda.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie chodzi o tytuł ale o przekazywane wartości i o autorytet jakich w dzisiejszych czasach już prawie nie ma

Nad tymi wartościami to można by podyskutować (każdy widzi to co chce albo to czego został nauczony). Co do profilu to absolutnie nie popieram bo to jest gruba przesada i już nie chodzi o to czy to papież czy prezydent, ale jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia to powinien w cywilizowany sposób wyrazić swoje poglądy.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy jest za wolnoscia slowa, za brakiem cenzury

Zgadza się ale niektóre barany nie rozumieją prostej zależności, że wolność słowa = odpowiedzialność za słowa ...

nasze społeczeństwo traci wszelkie wartości.

obawiam się, że już straciło ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że już straciło ...

Jeżeli końca świata nie będzie za miesiąc to ludzie sami sobie go niedługo zrobią...

PS. Poczytałem właśnie przez chwilę komentarze na tym profilu i co jest bardziej zaskakujące to to, że Ci fanatycy religijni nie są wcale lepsi od autora profilu.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadają :

Szanuj bliźniego swego jak siebie samego.

Tak, to są właśnie wartości uniwersalne (religie to pod siebie podciągają), które powinno się wynieść z domu. Z tego co widzę do okoła to wydaje mi się, że teraz bardziej przykłada się wagę do wychowania dzieci (niż 20 lat temu i oczywiście nie chodzi tutaj o patologię która była wtedy, jest teraz i będzie zawsze). Chociaż kiedyś niby czasy były na to lepsze, ale była dużo mniejsza wiedza na temat wychowania.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, ja się założę, że jest to ktoś, kto posiada chrzest, komunię i wszystkie sakramenty, a jak rodzina się spotyka w święta to pierwszy idzie na pasterkę..

Niestety wolność słowa, nie oznacza chamstwa, tak jak antykomor, nie był portalem rozrywkowym ( niech ten gość sam się zanurza w fekaliach jak go takie gry bawią) niestety u nas nic z tym nie zrobią, a Jan Paweł 2, nie był tylko papieżem, osobiście go widziałem, atmosferę na spotkaniu młodzieży (gitarka, śpiew, fajne spotkanie z księżmi, ojcami dominikanami ) on potrafił zjednać sobie ludzi, nie wierzących, czy innych wyznań także i tych.. potrafił wiele, nie oczekując nic, pamiętam jak czytałem, jak wyjeżdżał do Watykanu (narty, i dwie torby, to cały jego skarb), czytałem wiele książek o nim..i nie wieżę w te wszystkie oskarżenia

Szkoda tylko, że jak na murzyna powiesz "ty czarnuchu" w naszym kraju to jesteś rasistą, albo muzułmanina obrazisz na jego sposób,. a za takie krzywe akcję, nic się nie robi...ale to wina rodziców, nieodpowiedniej edukacji, a przede wszystkim co najważniejsze, bezstresowego wychowania, bo jakby ktoś go raz, sprał na kwaśne jabłko, to by taki już nie skakał

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on potrafił zjednać sobie ludzi

Jednak na pedofilię i gejostwo w kościele przymykał oko. O konkordacie też niewielu fanatyków wspomina a czy to nie właśnie ten kościół powinien pomagać biednym? Nie wiem czy słyszeliście o ostatnim apelu Palikota do kościoła o przekazaniu darowizny na domy dziecka. Odzewu chyba jakoś ze strony kościoła nie ma a biskupi w pałacach mieszkają. Dlaczego kościół interesuje się dziećmi tylko do momentu narodzin (nawet jak wiadomo, że urodzi się jako kaleka to zabrania aborcji)? Później jakoś los tych dzieci i rodzin, które muszą wydawać po kilkanaście tysięcy miesięcznie na dziecko już mają w du**e. Dlaczego kościół nie płaci podatków a jeszcze chce 1% wydrzeć na siebie? Jest dużo kwestii do dyskusji, ale to też można robić w cywilizowany sposób a nie przez tego typu profil na fb.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuję od razu zakazać pisać wszystkiego na:

papieża,

biskupów,

kościół,

premiera,

prezydenta,

rząd,

sejm,

posłów,

itd...

ludzie... nie podoba mi się ta strona, ale po to walczyłem o wolność słowa, żeby dzisiaj nie wpakowano mnie do więzienia dlatego, że w cerkwi odśpiewam "Bogurodzico, zachowaj nas od Putina"...

Czy macie świadomość, że dziewczyny, które też miały nadzieję na wolność słowa siedzą teraz w pierdlu??

Czy to jest ta odpowiedzialność, której oczekujecie?

Czy może raczej ta białoruska, gdzie milicja się zatroszczy, żebyś miał odpowiednie poglądy...

Powtórzę: strona mi się nie podoba i nie popieram poglądów tam umieszczonych, ale pewnie identyczna o Stalinie lub o Hitlerze wcale by Wam nie przeszkadzała... Zatem może to nie o wolność słowa chodzi w Waszych wypowiedziach? A o zakaz mówienia czegokolwiek złego na JP2? ale wówczas to już nie będzie wolność słowa.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności