Skocz do zawartości

Niesmaczne na facebooku


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@początkujący

są wartości których nie powinno się niszczyć (przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi w temacie)

„wolność” to pojęcie względne ale już to ktoś wyjaśniał kiedyś na forum

@beer

Jeśli Ty będziesz miał te wartości a jesteś częścią naszego społeczeństwa to społeczeństwo nie zatraci ich (to nie jest złośliwość ale pokazanie ze każdy z nas jest częścią tego społeczeństwa)

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
Najwartościowsze kursy online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy jest katalikiem, nie każdy uważa papieża za autorytet, nia każdy uważa Jana Pawła II za świętego, więc nie przesadzajcie.

Dlatego należy uszanować wartość drugiej osoby.

Jeśli chcesz żebym szanował Twoje wartości to szanuj moje.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja tam wiem, obecnie każdy chce mieć racje

Wartości każdy ustala sobie sam wynikają one najczęściej z naszej osobowości i doświadczenia.

Stykam się z różnymi ludźmi wielu staram się pomoc znam ludzi i ich życie i wiem z własnego doświadczenie że jeśli odpowiednio wybierzesz te wartości to twoje życie będzie szczęśliwsze a do tego wszyscy dążą do szczęścia.

„Kobieta której mąż jest alkoholikiem wynosił wszystko z domu by sprzedać aby kupić % sama żyła w skrajnej nędzy (w cywilizowanym państwie), nie wiele jadła a pół rocznemu dziecku mleko rozcieńczała z wodą by je nakarmić. Jak sama mówi to był najtrudniejszy okres w jej życiu. Ale wybrała odpowiednio kochała swojego męża. On nie pije od wielu lat, mają piękny dom 2 samochody i adoptowali 2 dzieci - są szczęśliwi”

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
Najwartościowsze kursy online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są wartości których nie powinno się niszczyć (przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi w temacie)

„wolność” to pojęcie względne ale już to ktoś wyjaśniał kiedyś na forum

zatem określ, gdzie jest granica?

czy te dziewczyny ją rzeczywiście przekroczyły?:

https://www.foxnews.com/world/2012/11/29/moscow-court-bans-video-anti-putin-punk-band-performance/

Tak czy Nie?

jeśli nie - to gdzie wytyczysz tę granicę między ich występem, a tą stronką na fejsie?

jeśli tak - to zgłaszam się na ochotnika na więźnia politycznego, bo ja wcale w ich występie nie widzę przestępstwa godnego takich kar...

Bardzo Cię proszę o jednoznaczną odpowiedź

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliśmy bo ja nie mówię w ogóle o tych dziewczynach to odrębna trochę sprawa i one o coś innego walczyły. Ich działania na pewno nie neguje tym bardziej że znam trochę realia tego „aparatu ustrojowego”.

Moja wypowiedz nie ma ma intencji negatywnych

Ale tak ogólnie to myślę że nie ma takiej granicy.

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
Najwartościowsze kursy online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak ogólnie to myślę że nie ma takiej granicy.

I to powinno zamknąć dyskusję w kwestii wolności słowa

albo jest wolność i wtedy musimy się liczyć z takimi śmieciami jak ten fejsie

albo nie ma i wtedy musimy się liczyć z takimi śmieciami, jak ci, którzy zamknęli dziewczyny

proste

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie wytyczysz tę granicę między ich występem, a tą stronką na fejsie?

Świat nie jest czarno-biały. Świat jest kolorowy i nikt nie jest wstanie powiedzieć dlaczego niebieski jest lepszy od brązowego. Jednak większość używa jasnych kolorów ;)

Te panie walczyły o wyższy cel. Natomiast ten profil ma wzbudzać kontrowersje wśród pewnej grupy ludzi i to jest cel sam w sobie. Tutaj IMO jest granica.

Nie powinno się robić takich rzeczy ze względu na szacunek dla innych.

za takie coś z chęcią z ryja był dał

Myślę że JP2 by takich rozwiązań nie pochwalił.

Sam jestem ateistą, ale wiem że społeczeństwu jest potrzebna jakaś religia. Nie popieram bezsensownych ataków na innych.

A to jest kontrowersyjne: https://www.forum.optymalizacja.com/topic/160923-folk-metal-na-wesolo-%3B/ ?

:)

A

albo jest wolność i wtedy musimy się liczyć z takimi śmieciami jak ten fejsie

albo nie ma i wtedy musimy się liczyć z takimi śmieciami, jak ci, którzy zamknęli dziewczyny

Niestety, masz rację.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko taka małą dygresje - to, że jest "wolność" wcale nie oznacza, że wszystko wolno robić i mówić, bo widzę, że niektórzy tak to rozumieją ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności