Skocz do zawartości

Niesmaczne na facebooku


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

@up:

skoro temat dotyczy bezpośrednio osób wierzących, a co więcej - głównie katolików:

Bóg pragnie, aby wszyscy zostali zbawieni, ale nikogo nie może do niczego zmusić, gdyż szanuje ludzką wolność i możliwość odrzucenia Go.

zatem przemyślcie na bazie tego, jaką macie podstawę do potępienia autora wspomnianej stronki na FB... czy aby Wasza sprawiedliwość nie jest sprawiedliwsza od Waszego Boga? Bo mam takie wrażenie...

Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień. (...) Kobieto, gdzież oni są? Nikt cię nie potępił?

A ona odrzekła: Nikt, Panie! Rzekł do niej Jezus: I Ja ciebie nie potępiam...

...mimo, że:

W Prawie Mojżesz nakazał nam takie kamienować.

do przemyślenia...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Krzyś,

ale tak na szybko z punktu czystego wywodu filozoficznego: zdefiniuj zatem wolność...

a żeby było łatwiej: "wolność słowa"

Wolność w granicach prawa i norm etyczno moralnych.

Natomiast tak ogólnie nie ma co się przepychać wierzący/nie wierzący bo czasami niektórzy ateiści bardziej przestrzegają przykazań od tych z pierwszych ławek kościelnych ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami niektórzy ateiści bardziej przestrzegają przykazań od tych z pierwszych ławek kościelnych ...

a co więcej, instynktownie bardziej rozumieją, co znaczy "Jeśli wasza sprawiedliwość nie będzie większa niż uczonych w Piśmie i faryzeuszów, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego"... nie mając pojęcia, że faryzeusze - wbrew tradycyjnemu pojmowaniu dzisiejszego średnio świadomego katolika - to byli ludzie, dla których każda litera prawa była istotna... To wcale nie byli ludzie, którzy mogliby mieć złą opinię - wręcz przeciwnie: najsprawiedliwsi ze sprawiedliwych wśród Żydów. Ale zabrakło im jednego: nie potrafili zrozumieć wolności, przebaczenia i miłości... i oceniali innych swoim kanonem moralnym opartym na dogmatach, prawie mojżeszowym i tradycji kościoła... (brzmi znajomo?)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do JP2 to taki fanpage zrobili małolaty któe pewnie nie mają wystarczającej wiedzy by cokowliek mówić na temat JP2

I dyskutują z nimi ludzie, którzy mają jeszcze mniejszą wiedzę na temat tego w co niby wierzą.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale uważam że ten człowiek wiele dla naszego kraju i nie tylko zrobił.

bardzo lubie ten argument. wszyscy mowia ze duzo zrobil, ale nikt nie wie co...

a co do strony. powinnismy zakazac takich produkcji, powinnismy zakazac mowienie na kumpla ty gnoju, powinnismy zakazac klotni i wyzwisk, w ogole powinnismy wszystkiego zakazac. a najlepiej to chce liste co mozna (bedzie krotsza niz ta co nie mozna). nie podoba mi sie ten fanpage i wiecej na niego nie wejde, ale absolutnie jest mi obojetne czy istnieje czy nie. jesli sa ludzie ktorzy z jakis powodow nie lubia papieza, to w sumie tez moga to wyrazic. a jesli powiecie ze chamsko, to poczytajcie pio, ile tu leci bluzgow na kaczory czy kaczory donaldy. a to przeciez tez ludzie.

harley7 wystarczy, żebyś trochę historią się zainteresował to zrozumiesz o czym mówię. Myślisz, że amerykanie tak hojnie wspierali by Solidarność, gdyby Papież nie udzielił swojego poparcia, a dwa to działał jak magnes pwodując to, że ludzie w czasach komuny potrafili się zjednoczyć. Poczytaj trochę i pooglądaj, posłuchaj starszych.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś mi podrzucił linka z inicjatywą na FB przeciw temu fanpage'owi: https://www.facebook.com/pages/NIE-dla-strony-JPII-zajeba%C5%82-mi-szlugi/416366285103535

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi podrzucił linka z inicjatywą na FB przeciw temu fanpage'owi: https://www.facebook....416366285103535

może i inicjatywa dobra ale imo szybsze efekty przyniesie kompletny brak zainteresowania takimi głupotami niż to antyfanpage :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale najpierw wyskakujesz z gatką powiedz to matce w oczy , a nie wiem co to ma wspólnego a potem mówisz że z siebie ofiare robie jakąś, gdzie pokaż. I o co w ogóle ci chodzi bo nie rozumię?

A jesli chodzi o Janka to potwierdzam dla mnie to najlepszy człowiek świata , zapewne znajdzie się jeszcze kilku nie znanych takich ludzi ale to rzadkośc , anomalia bym rzekł. Jest to gość którego można czytac,być całkowicie nie wierzącym, Muzułmaninem czy Buddystą i wynosić z jego nauk ogrom wskazówek jak życ i być cywilizowanym człowiekiem.Gośc którego nawet cenią muzułmanie, w ogóle każdy kto przeczyta chociaż ułamek tego co on pisał.Ja już wiem że jego nauki bede czytał do końca życia i moje dzieci równiez będę zachęcał do tego.A i ja go postrzegam jako człowieka a nie głowę kościoła.To duży bład ludzi że tylko przez ten pryzmat się patrzy na Janka.Nawet podejrzewam że On sam nie wierzył we wszystkie rzeczy ale słowa trzeba ubrac w cos i nakierowywać na kogos a nie w pustkę, od wieków ludzie wymyślaja sobie rózne bóstwa , bogów przecież i jest to od tysięcy lat sprawdzony i najskuteczniejszy sposób , janek też nie wymyślał nowych bóstw tylko wykorzystywał juz istniejące sprawdzone aby pokazywac ludziom dla Niego braciom nie jak być wierzacym w Boga tylko Jak byc człowiekiem po prostu moim skromnym zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności