Skocz do zawartości

Księgowość online


milionPLN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również zdecydowałem się na początku swojej działalności skorzystać z firmy outsourcingowej. Nie mam pojęcia o księgowości, a wiem jak się może skończyć bałagan w papierach. Kary, poprawki i niepotrzebny stres. Korzystam z firmy Super Księgowa i jak narazie nie narzekam. Dobrze mi się z nimi współpracuje. Chociaż mógłbym teraz zajmować się tym sam, ale szkoda mi czasu. Wolę zapłacić i mieć to z głowy. Jakby był ktoś zainteresowany to podrzucam stronę tej firmy -

https://superksiegowa.pl/

Być może komuś sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Być może komuś sie przyda.

dziękujemy za szept :)

nie przyda się, wszystko robię samemu, nie jest to ani trudne ani zbytnio czasochłonne, wystarczyło się zorganizować i na bieżąco księgować :)

poza tym nie lubię jak ktoś mi się mądrzy i zagląda w papiery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym prowadził firmę budowlaną to pewnie skorzystałbym z ich oferty bo wydaje się ciekawa. Prowadząc firmę zajmującą się podobną dziedziną zdecyduję się na inne rozwiązanie - będzie to prawdopodobnie infakt lub wfirma.

Same rozwiązanie - czyli księgowość online - uważam za świetny produkt.

infakt obsługuje jedynie samozatrudnionych, firma budowlana to zdecydowanie zbyt duży kaliber :nonono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym prowadził firmę budowlaną to pewnie skorzystałbym z ich oferty bo wydaje się ciekawa.

Same rozwiązanie - czyli księgowość online - uważam za świetny produkt.

infakt obsługuje jedynie samozatrudnionych, firma budowlana to zdecydowanie zbyt duży kaliber :nonono:

Nie wiem czy czytałeś cały wątek. W tym poście odnosiłem się do iFirma.

Profesjonalne katalogowanie stron + baza precli i katalogów. Polecam Katalog PR4

A ten Miejski katalog stron jest inny niż wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnym programem nie ogarniesz firmy budowlanej, to jest po prostu HARDCORE nawet dla pracownika skarbówki. Nawet proste samozatrudnienie jest ciężkie do ogarnięcia, bo ile osób wie że np. dostając przelew z zagranicy trzeba wpisać kwotę do KPiR wg kursu NBP z dnia poprzedniego a nie dnia w którym dostało się przelew (zgodnie z logiką) albo że nie możesz zarejestrować się jako vatowiec w środku miesiąca mimo że w internecie wszędzie piszą że można wybrać dowolną datę? Takich haczyków jest cała masa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności