Skocz do zawartości

Pytanie natury prawnej


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to już napisała to jego matka i rozłożyli na 6 rat, bo w ciągu roku musi wszystko zapłacić czyli wyszło kupe kasy co 2 miechy. Czyli ogólnie szans sądownie czy z dobrym adwokatem nie ma na umorzenie czy coś w tym stylu ?

Nie ma szans na umorzenie. To jest dług który należy spłacić. Jak nie ma możliwości spłaty w takich ratach niech pisze o mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yukatan - nie siedzi, ale ciągle ma kuratora i wiadomo za granicę wyjechać nie może żeby kase zarobić a coś tam z tego co wiem na budowlance robił a teraz to kompletnie nie wiem czy w ogóle gdzieś robi. Tak czytam różne fora to widzę że najlepszym rozwiązaniem jest właśnie wymeldowanie i niech się sam weźmie w kupię i zacznie myśleć jak dogadać się z wartą żeby rozłożyli spłatę na raty.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli będzie wymeldowany i nie będą mieli z czego tego ściągnać to bardzo chętnie w tej sytuacji zgodzą sie rozłożyć na dogodne raty. Poprostu nie opłaca im sie w takim wypadku marnowac dodatkowych sum na opłaty dla komornika będa woleli sie dogadać i cokowliek odzyskać, ale jesli mają z czego lub z kogo ściagnąć to na pewno na żadną ugode nie pójdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w trakcie postępowania nie można wymeldować, ewentualnie komornik będzie kierował się ostatnim adresem, tak jak pisał pan Zgred, wejdzie do pokoju zajmie wszystko..

Jaka ugoda? Przecież gość idzie siedzieć, bo po % zabił człowieka? Więc najpierw trzeba na wyrok poczekać, ubezpieczyciel nie ma obowiązku sprawdzać majątku, to robota komornika i on już na pewno odnajdzie..

Będzie tak, nie ma z czego oddać po 2 latach wyrok więzienie, potem znów..długoterminowa inwestycja

Jedyny racjonalny pomysł (u mnie tak chłopaki co za szmugiel siedzieć mieli) żółty papier, wariatkowo itd ale teraz na tym etapie to wątpię (jakby od razu po wypadku udawał debila, to może..)

a na koniec dodam, nigdy mi nie szkoda kogoś kto prowadzi po %..ma nauczkę na cale życie...odbierając cudze..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ten znajomy idzie do adwokata a nie kombinuje na boku. Wielokrotnie tu było powtarzane w przypadku pozycjonowania, że jak nie umiesz sam to zleć to komuś kto to umie bo narobisz sobie biedy. A spieprzenie pozycjonowania w porównaniu do spieprzenia życia to jest mały pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake, nie rozumiesz. Regres jest instytucją powołaną z mocy ustawy, która jest aktem nadrzędnym wobec jakichkolwiek regulaminów towarzystw ubezpieczeniowych. OC mógłby mieć wykupione w każdym TU, a i tak regres będzie obowiązywał.

@Marches, zajrzyj jeszcze tutaj, są informacje nt. przedawnienia się roszczenia (zaczyna się od akapitu "Inną kwestią jest przedawnienie roszczenia zakładu ubezpieczeń")

https://rzu.gov.pl/skargi/najczestsze-pytania-i-odpowiedzi/Przedawnienie_roszczenia_zwrotnego__tzw__regresu__przyslugujacego_zakladowi_ubezpieczen_oraz_Ubezpieczeniowemu_Funduszow__20889

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ za niego wszystko łatwi, stres nie wyobrażalny bo co 3-4 miesiące ma rozprawę

Jego matka chlała za niego i usiadła za kółkiem ? Trzeba zrozumieć to , że załatwiając za niego jego własne sprawy nie tylko sie jemu nie pomaga ale sie go krzywdzi ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności