Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kod "dlaPIO0" wykorzystany, dzięki :)

i jeszcze "dlaPIO1" wykorzystałem, bo nikt go nie chciał ;)

Poszukujesz nieszablonowe biura rachunkowe w Krakowie, koniecznie zajrzyj na www.luka-krakow.pl.

Chcesz kupić gotowe spółki z oo to musisz kliknąć w poprzedzający link, aby nie żałować, zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przeszły przez "wnikliwą selekcję" niepowtarzalnych, lecz poziom gwiazdek od moderatora/właściciela katalogu troszkę marny, bo 5/10, odzwieczne pytanie dlaczego tak nisko, moja kreatywność za słaba :) ?

Poszukujesz nieszablonowe biura rachunkowe w Krakowie, koniecznie zajrzyj na www.luka-krakow.pl.

Chcesz kupić gotowe spółki z oo to musisz kliknąć w poprzedzający link, aby nie żałować, zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przeszły przez "wnikliwą selekcję" niepowtarzalnych, lecz poziom gwiazdek od moderatora/właściciela katalogu troszkę marny, bo 5/10, odzwieczne pytanie dlaczego tak nisko, moja kreatywność za słaba :) ?

Twoje stronki https://luka-outsourcing.pl/ i https://www.luka-krakow.pl/ sorki ale niczym nie wyróżniają ja nie oceniam jakości wpisu tylko jak jest zrobiona wizualnie stronka.

A oto dzisiejsze kody do Wpis zwykły (kod)

kody to:

seo1

seo2

seo3

seo4

seo5

Proszę o unikalny wpis oraz powiadomienie innych użytkowników forum o wykorzystaniu kodu.

Katalog stron WEB-Adresy.pl

Moderowany

katalog stron Web-Adresy.pl

baner%20na%20pio.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj mam kody do Wpis zwykły (kod)

kody to:

web-asresy1

web-asresy2

web-asresy3

web-asresy4

Proszę o unikalny wpis oraz powiadomienie innych użytkowników forum o wykorzystaniu kodu.

Katalog stron WEB-Adresy.pl

A i jeszcze jedno mają to być strony co nie są klonami innych portali oraz zgodne z regulaminem.

Moderowany

katalog stron Web-Adresy.pl

baner%20na%20pio.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności