Skocz do zawartości

[tp > orange] Totalna masakra...


msiedlecky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy tylko ja odniosłem takie wrażenie, że support i ogolnie tp było dno ale teraz co tam sie dzieje po przejeciu przez orange to juz totalne dno.

Przedluzajac neostrade na stronie nie ma opcji by np zlozyc zamowienie bez livebox-a.. zaznaczam w formularzu, ze nie chce live boxa a on i tak jest wybierany. Neostrada do 80mb/s a na potwierdzeniu od 1 do 80 mb/s. Bede miał 1 mb/s a bede placil za 80.... no i oczywiscie tel do supportu, 5 przekierowań "od gadacza do gadacza" po czym 20 minut sluchania tej beznadziejnej moozyczki i wkoncu zrezygnowalem na dzis. Totalne dno...

brak slow

Edit.. 1 proba suportu.. wybieranie tonowe... nacisnij 1 nacisnij dwa po czym: "podaj nr telefonu, błedny wybor sprobuj jeszcze raz, podaj nr telefonu bledny wybir sprobuj jeszcze raz..." taka petelka jeszcze z dwa razy i finalnie: "polaczenie zostanie zaraz przerwane".. i bip bip.... zenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak od dawien dawna ;) orżnąć ("franca telekomuna") kupiło udziały tep$y już w 2000, kolejne udziały orżnąć dokupiło w 2001. W 2005 odkupili od Kulczyka jego udziały i orżnąc od tego czasu ma większościowe udziały w spółce TP S.A.. zmiana nazwy (rebranding) była tylko zmianą kosmetyczną i nie miała wpływu na jakość usług.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim życiu miałem kilku różnych dostawców internetu. Dialog, Toya, Multimedia, nawet jakąś radiówkę przeżyłem, której nazwy nie pamiętam. No i oczywiście miałem też nieszczęsną Neostradę... I chyba nigdy nie byłem tak zawiedziony jak w wypadku Neo... Tylko z nimi nie miałem 2 tygodnie dostępu do sieci, gdzie nikogo na infolinii nie interesowało, że internet może być komuś potrzebny do pracy, i przez nich traci pieniądze... Totalna olewka klienta... Widzę, że niewiele się zmieniło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwoplus w wersji 40 czy 80 megsów to jest technologia VDSL. U Mnie przyszeł Pan i najpierw zrobił pomiary czy będzie działac. Połączyło sie na 42 Megsy więc uruchomiono wersję 40M. Jesli byłoby nisko to nie uruchomiliby VDSL.

Na zmianę czekałem 3 dni od zlecenia.

Ale od ponad 8 lat nie mogge się doprosić zmiany danych do fasktury - są na stary adres ....

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wypowiedzieć się na temat orange mobile. Bardziej gównianego internetu to ja od lat 90 nie widziałem. I te znikanie MB a w supporcie "Nie możliwe my nie stwierdziliśmy tego problemu " a to już któryś raz już jest. Odpowiedzi mailowe nawet 3 miesiące można czekać. Reklamacje które listownie trzeba zgłaszać podając swoje dane bo inaczej nie zareklamujemy i po 2 mies. ta sama odpowiedź co na tel. . My nic nie stwierdziliśmy .

Do Orange mam tylko jedno przesłanie fu*k YOU ORANGE nigdy więcej twoich usług nie chce choćby mi za darmo dawali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy mobilnym internecie dużo zależy też od nadajnika i własnych ustawień. A od Orange są gorsi, więc i tak miałeś szczęście.

Mogę dać wam pakiet UPC taniej niż oficjalnie na stronie operatora :P

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telekomunikacja, współpraca od 2004 roku, gdy jako jedyna sieć, zaproponował mi stałe łączę

Doświadczenie : monter do 48 godzin, infolinia niemal całą dobę, reklamację przyjmowane i odliczane od rachunku (nie mam, dzwonię, zgłaszam bez problemu)

Przerwy są, ale ja jeszcze nie po "światłowodach" więc za 100 zł, mam telefon stacjonarny, abonament telewizyjny, 2 mega w domu (plus wifi po liveboxie), plus telewizję i wiele kanałów,

co do Orange mobile, to ja się nie dziwię.. mapkę się przegląda ( z zasięgiem), ewentualnie czyta się, że nikt nie gwarantuje tyle i tyle transferu, a przedział jest..

nie ma lepszej oferty, przy Plusie, i jego przeciązonych nadajnikach, przy T-Mobile i Playu ,nie będę się wypowiadał.

W Marcu przedłużam dalej umowę, jestem z niej bardzo zadowolony

Gdyby nie telekomunikacja, internet by nigdy do mnie nie dotarł, jak i większości wioch w tym kraju..

co do połączenia telefonicznego w czym problem?

Masz do wyboru 1 internet, 2 telewizja, 3 telefon itd itd..

to chyba dobrze, że wybierasz?, potem wpisujesz swój numer telefonu (by cię od razu na centrali zweryfikowali ) i maks do 2 minut odbiera się konsultant, no i trzeba krzyżyk wcisnąć, to aż takie skomplikowane?

Podajesz imię i nazwisko, i to wszystko..i przedstawiasz problem..

a połączenie zostanie przerwane, gdyż albo wcisnąłeś coś źle, albo zwyczajnie nie słuchasz

POWRÓT wciśnij ZERO ;)

(Zgłoszenie awarii, przyjęte na telefon sms, potwierdzenie jej usunięcia również..)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 2008 czekałem 6 miesięcy aż mi w ogóle podciągną linię telefoniczną do mieszkania i przez 6 miesięcy nie miałem neta. Było to całe 20 metrów od słupa i koszt inwestycji 200 zł (mówiłem im, że sam zapłacę żeby było szybciej), ale nie mogli zrobić tak, bo inwestycja musiała być ich. CHORA firma.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać.

W miejscu, w którym pracuje test prędkości łącza na stronie Orange pokazuje że mogę założyć neo 20 Mega.

Będąc przezorny i biorąc pod uwagę częste bujanie zdecydowałem się na opcję 10 Mega.

Mija już 7 miesiący od włączenia 10-tki, a wczorajszym sukcesem było rozhuśtanie do 5 MB.

Pani na infolinii stwierdziła, że ona u siebie "gimnastykuje" to łącze i wychodzi jej prawie 7 :)

Bulić za 10 MB trzeba, a nic nie można zrobić, bo magiczny zapis na umowie brzmi, że jest to prędkość do 10 MB.

Swoją drogą śmiali się z tego sami technicy TP, którzy naprawiając pewną usterkę stwierdzili, że ludzie kupują po 10, 15 MB, 20 MB NEO, a nie mają świadomości, że z racji łączy ta prędkość i tak nie przekroczy 5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, trzeba czytać umowę, nikt ci nie gwarantuje prędkości takiej i takiej tylko " DO!! ".. (jak się idzie do pracy to jest przedział finansowy, zarobki od-do)

Ja ich będę chwalił, bo prawda taka, że telekomunikacja, 80% procent kraju, zapewniła internet, a ludzie, którzy na nich narzekają, dotychczas korzystali z ich usług (przecież zawsze można zerwać umowę, niemal natychmiast, i wziąć konkurencyjną firmę, przekonacie się, jacy oni są niezawodni, ja już współpracowałem z Dialogiem ;)

https://www.orange.pl/kid,4002009501,id,4002235565,title,Neostrada,article.html

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tp jest wszędzie, ludzie na prowincji mają ograniczone możliwości wyboru... Dawanie cennika upc czy innego miejskiego providera nie ma sensu. Mam plan do 20, za dnia wychodzi 16-17 (więcej się nie da z racji odległości od centrali), od 18 do 22 jest masakra i jakieś 0,2-0,3 nawet... Z drugiej strony od miesiąca jest 3g (orange) i nie schodzi poniżej 20, nie wiem co to za cudo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wklejasz taki gó*****y cennik to sobie tutaj porównaj i płacz.

https://www.upc.pl/internet/

ja nie płaczę nad cennikiem chłopie tylko pokazuje, że pisze DO (i nie ma żadnej gwarancji na 20) , pamiętam czasy jak w 2004 roku, miałem prędkość 128 ale nie mega, i uczestniczyłem w tym jak się rozwijają jako klient, ie miałem po tydzien, po miesiącu neta, ale jak nie było to nie płaciłem

więc jak znów będziesz chciał, odezwać i zabłysnąć w temacie którego nie czytasz dokładnie ( i nie pokazuj mi UPC, jak ktoś mieszka w bloku czy centrum miasta to ma alternatywę więc zamiast wieszać psy, niech zmienia ), to najpierw mnie uczono, przeczytaj, dowiedz się o czym jest dany tekst, a potem zgłoś się do odpowiedzi..

Nie płakałem jednak jak małe dziecko, a po wielu latach, mam to co mam, i jestem z tego zadowolony proste

Zresztą co to za promocja? z UPC za 100 zł w Orange mam telewizję (HBO plus Orange sport, telefon stacjonarny na abonamencie gdzie 30 minut za darmo, plus internet, i nie wiem po co mi 15 czy tam 30 mega, )

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dawną tp i jej usługami jest OK do czasu awarii lub kontaktu z BOK, wówczas zaczynają się schody.

Faktem jest niezaprzeczalnym, że żeby nie tp internet nie trafiłby pod Wasze strzechy. Więc, należy zęby zacisnąć i korzystać z dobrodziejstw XXI wieku. Chyba, że ktoś ma alternatywę np. w postaci Netii lub innego UPC.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie było przypadkiem tak, że tp miało u nas monopol na linie ? i ich psim obowiązkiem było zakładanie tego internetu bo chyba na tym zarabiali ? Nie wiem może się nie znam tylko nie bardzo rozumiem waszego uniżonego podejścia do tp jakby to był wybawca który charytatywnie wszystko robił. Ciężko mi uwierzyć, że w tamtych czasach nie było to wszystko ugrane pod stołem i informatyzacją kraju zajęła się jedyna słuszna firma.

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności