Skocz do zawartości

Ile linków pozyskiwać dziennie żeby nie przesadzić? Krzyworączka?


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Moim zdaniem wszystko zależy ile obecnie zdobywa dziennie strona i ile zdobywa tych linków konkurencja przed nami . Jeśli przyłozysz z 200 linków na dzień a dziennie zdobywasz normalnie srednio 5 linków to taki wzrost będzie zauważalny . A inna strona która ma napływ stały w okolicach kilkuset linków i przyłoży te 200 to może byc nawet za mało dla niej . Każdy przypadek jest inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Z doświadczenia wiem, że ilość dziennych dodań jest różna i tak jak wypowiedzieli się poprzednicy wszystko zależy od stron, które się linkuje. Mamy wielu klientów, którzy proszą aby swoje domeny z historią linkować nawet 200-300 linków dziennie. Są też tacy, którzy domeny z historią linkują po 3-5 wpisów dziennie.

Zauważyłem również klientów, którzy linkują nowe domeny po 50 wpisów dziennie w mocnych katalogach i jak widzę nie mają spadków.

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora pytania: Dostałeś już odpowiedź jak i ile linkować. Jest ona w tym temacie. Nikt tego jasno nie napisał, ale jeżeli nie jesteś tak dobry żeby czytać między wierszami to odpuść sobie SEO. Dla ułatwienia podpowiem. Każdy w swoim poście napisał trochę prawdy i każdy w tym samym poście napisał Ci też bzdeta, teraz Twoja w tym pałka, żeby odsiać, co jest prawdą a co fałszem ;)

którzy proszą aby swoje domeny z historią linkować nawet 200-300 linków dziennie.

Dla jeszcze lepszego ułatwienia podpowiem, że jest to albo celowe wprowadzenie w błąd, albo niewiedza.

i małe ps do MrFrog - czyli twierdzisz, że klienci uczą Cię pozycjonować? Po jaką cholerę jeszcze za to płacą skoro sami wszystko wiedzą? I co jak proszą to tak im robisz? Poważnie?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli twierdzisz, że klienci uczą Cię pozycjonować? Po jaką cholerę jeszcze za to płacą skoro sami wszystko wiedzą? I co jak proszą to tak im robisz? Poważnie?

Witaj.

Każdy ma swoją wiedzę. Ja oferując usługę katalogowania nie narzucam ilości dziennych dodań. Każdy klient ma prawo ustalić swoją dzienną ilość dodań, więc nie wiem za bardzo o co Ci chodzi.

Jak coś zapraszam na PW to pogadamy, tutaj nie ma co zaśmiecać tematu :)

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli katalogowania to ok, myślałem, że pozycjonowania. W tym przypadku kupują usługę i biorą to na siebie.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne

Reguła - nowy serwis 5 linków dziennie - serwis stary w internecie max do 30 linków dziennie - pochodzi z serwisu https://addguru.pl - była potwierdzana przez innych nauczycieli pozycjonowania.

Jeśli poczytacie e-booki o pozycjonowaniu - przyrost linków powinien być w tempie regularnym. Wszystko co piszę jest zgodne z teorią. Zamiast krytykować, weźcie się Panowie douczcie, bo aż się dziwię, ilu na forum niedouczonych - co z tego, że macie po kilkaset postów, jak literatury o pozycjonowaniu nie przeczytaliście?

Z nowym serwisem jedziemy od 5 linków dziennie - ale chodzi o średnią, to jest dziś dodamy 10 linków, wtedy jutro przerwa. Jak dziś dodaliśmy 15 linków, potem 2 dni przerwy - czyli jak mamy miesiąc pracy, aby średnia na dzień wypadła 5 linków. Po np dwóch miesiącach możemy zwiększyć na średnio 10 linków dziennie. A z serwisem, który od dawna pozycjonujemy zwiększyć na 20 do 30 linków dziennie - więcej jest niewskazane.

Na wykresie przyrostu linków powinna być ładna linia prosta, regularny, stały wzrost liczby linków.

Panowie, jak to jest, że uważacie się za pozycjonerów, a nigdy nie czytaliście literatury o temacie pozycjonowania? U kogo się uczyliście, od kogo się uczyliście - bo widzę tutaj wiedzy zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za rady i sugestie. Postaram się zgodnie z radą kolegi czytać między wierszami:-)

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy umieszczanie artykułów do przedruku w takich serwisach jak Artelis.pl pomoże czy zaszkodzi w pozycjonowaniu? Jeśli tekst z linkiem do serwisu będzie umieszczany w wielu innych serwisach to zdobywam linki, ale treść jest duplikowana, jak się to ma do pozycjonowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj wchodzić w kłótnie i spekulacje ale chyba najważniejsza jest praktyka. Teoria to aktualnie tylko dodatek.

Oczywiście to moja osobista sugestia. Każdy ma swój styl pozycjonowania oraz swoje metody, których nie zdradzi.

Ja ze swoich jestem zadowolony. Moi klienci z moich usług również.

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royal Love wskaż mi serwis, który regularnie dostaje 20-30 linków dziennie, chyba tylko taki podpięty pod automat.

My dopiero zaczynamy - zacznijmy od 5 do 10 linków dziennie (chodzi o średnią w miesiącu. W tym celu Panie Robbieriviera wydrukujmy sobie książkę z listą katalogów, posegregowanych od najwyższego PR - ja tak robię. Najpierw katalogi PR 4 do PR6, potem PR 3 - wydamy trochę na SMS-y, bo to katalogi moderowane, płatne.

Potem, po fazie katalogowania ręcznego automat - Publiker, lub inny.

Najpierw - najlepsze katalogi: moderowane, płatne, o wysokim PR (jakość linków) - a potem Automat - i katalogi o małej wartości, stawiamy wtedy na ilość. Po prostu, abyśmy w ciągu roku pozycjonowania osiągneli wysoki PR naszego serwisu.

Ja was koledzy rozumiem tak - wziąć automat, np. Publiker - i jednego dnia wykonać 10 tysięcy linków - sprawa zakończona. Literatura jednak przed tym ostrzega, ale nie czytaliście jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rojal Lowe nie jesteś moim kolega zęby coś mailem tobie udowadniać, to po pierwsze

z których nauczyłeś się pozycjonowania

:D widzę nie masz zielonego pojęcia o branży SEO, nie tylko w Polsce, a i na świecie. Wiedza kosztuje, wiec zbieraj kieszonkowe kup kurs u ludzi co robią TOPy w Polsce w nie u tych co wydają e-booki :D :D Kocham cie synu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności