Skocz do zawartości

Ile linków pozyskiwać dziennie żeby nie przesadzić? Krzyworączka?


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

najważniejsza jest praktyka. Teoria to aktualnie tylko dodatek.

Każdy ma swój styl pozycjonowania oraz swoje metody, których nie zdradzi.

Doktor Paweł Krzyworączka pozycjonuje tak, jak ja mówię. Może Pan DR Krzyworączka nie jest jakimś ekspertem, ale pozycjonuje zawodowo.

Ja nie rozumiem tego - wystarczy sobie kupić domenę i ogłaszać się na Allegro i już jesteśmy guru. A jak się zapytam o tytuły książek i ebooków - w życiu nie czytaliśmy ani jednego :)

Jak się powołam na sławnych w internecie pozycjonerów - rozlega się śmiech:

- czytaliście jego posty? Pozycjoner nie skala się przeczytaniem ani jednej książki, ani jednego kursu, ani jednego e-booka. Tylko praktyka - jak od klienta wydrzeć 10 złotych na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Royal Love teraz z twoich wypowiedzi śmieją się użytkownicy tego forum,a zobaczysz za 2 lata (jak wytrzymasz tyle) sam będziesz się z nich śmiał :)

Rozumię ,że dr hab. Krzyworączka kazał tobie segregować katalogi ?

Katalogi uporządkował według Page Ranku Patryk Sokalski, guru pozycjonowania. Cel był taki, że katalogi PR 4 do PR 5 mają większą wartość linków, PR 3 są już słabsze, a PR 0 do PR 2 są najsłabsze. Gdy zaczynamy, linki z katalogów PR 4 są bardziej wartościowe, od katalogów PR 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kokodżambo, Twój błąd jezykowy strasznie razi po oczach. Popraw, bo za 2 lata będziesz się z tego błądu śmiał ;)

Każdy ma swoje teorie na pozycjonowanie. Np. @Royal Love ma rację, że inaczej trzeba podchodzić do linkowania świeżych stron, a inaczej do tych które mają już TR. To, że podał takie, a nie inne wartości dzisiaj wydają mu się być ok, ale za jakiś czas to zweryfikuje. Każdy od czegoś musiał zacząć.

Tak samo sposób interpretowania PR zmieni, szybko zauważy że katalog z PR1 może być dużo lepszy niż z PR3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo sposób interpretowania PR zmieni, szybko zauważy że katalog z PR1 może być dużo lepszy niż z PR3.

Człowiek się uczy, a że od czegoś potrzeba zacząć, więc na dobry start literatura przedmiotu na pamięć :)

Mistrz MaxPan zaatakował mnie w temacie o Victus-Sopot.pl - ta strona ma PR 2 i 225 linków do serwisu - jego zdaniem nie da się osiągnąć więcej. A moja praktyka była inna - 20 najlepszych katalogów, jak Onet, Gazeta, Gery, WP i osiągałem PR 3 na 20-tu katalogach.

MaxPan się natomiast zaśmiał - czyli, jego zdaniem Victus-Sopot.pl ma PR 2 i 225 słabiutkich linków - jego zdaniem więcej nie wyciśniemy.

Czytając jego wcześniejsze posty ironia jest wykluczona :D

Ja wiem, co macie na myśli - na przykład przede wszystkim temat o subdomenach AZ.pl . Ja się upierałem, że adres IP posiada posiadany serwer, a nie domena. Wy uparliście, że nie serwer - to subdomena AZ.pl posiada adres IP - nabraliście wody w usta, nikt nie wytłumaczy, że to domena posiada adres IP, a nie serwer, a potem się śmiejecie tylko, zamiast wytłumaczyć: teoria jedno, praktyka drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mamy na forum pierwszych padawanów mistrza Krzyworączki, będzie wesoło. :hahaha:

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ale jaja! !!!

PS.

Ja tam czasem nic nie zdobywam przez jakiś czas, później jednego dnia daje 1k linków, wyprzedzam wszystkie Twoje strony i zdobywam TOPy, ale właśnie okazało się, że robię źle bo jakieś e-booki tak mówią. Niezły numer, czas zwijać żagle bo ekipa mistrza Krzyworączki zdominuje niedługo SEO w Polsce.

Najlepszy stomatolog i ortodonta w Katowicach - Freshmed - piękny uśmiech to zdrowy uśmiech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czasem nic nie zdobywam przez jakiś czas, później jednego dnia daje 1k linków, wyprzedzam wszystkie Twoje strony i zdobywam TOPy, ale właśnie okazało się, że robię źle bo jakieś e-booki tak mówią. Niezły numer, czas zwijać żagle bo ekipa mistrza Krzyworączki zdominuje niedługo SEO w Polsce.

popieram

dla przykładu parę dni temu zrobiłem około 500 linków do jednej z moich stron i skok na dzisiaj to 50 do top ten na 7 pozycję (aż strach co będzie dalej)

ps latem nie mam tyle czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie znam historii niejakiego Krzyworaczki ale dla mnie to jakis sfrustrowany SEO nieudacznik robi sobie z nas jaja bo nie wierze ze mozna miec tak niepokolei we łbie.

Zdrowie Pana Krzyworaczki ;)

Najlepszy stomatolog i ortodonta w Katowicach - Freshmed - piękny uśmiech to zdrowy uśmiech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrcze... chciałbym na wstępie przeprosić, że jestem niedouczonym nieudacznikiem, który w tydzień przeskoczył Pana Krzyworączkę na frazy z jego pięknych prezentacji na YT... niestety nie mam serca i ochoty, żeby sobie te spamy, które tam wówczas wsadziłem, utrzymywać w nieskończoność... Ale możesz na frazę Krzyworączka na trzeciej pozycji znaleźć artykuł Krzyśka, który za jego zgodą na tę frazę podbiłem... również w tydzień. No ale ja niestety mam złą przypadłość: w takich nienormalnych przypadkach nie dodaję do nowego serwisu 5, ani 10 linków dziennie... co więcej: nawet nie 500, czy 1k... a idzie kilkadziesiąt do kilkuset tysięcy linków wykonanych poprawnymi schematami (niestety nie znajdziesz tych schematów w materiałach Pana Doktora od materiałów wybuchowych - sprawdź może, z czego robił doktorat, zanim będziesz się powoływał na jego stopnie naukowe...) i efekt mam w tydzień... po zmianach w google - dwa do trzech tygodni.

Niestety jakoś tymi guru od pozycjonowania mnie nie powaliłeś... jeśli czytam jakieś lektury (o których czasami sam piszę), to są to prace ludzi, którzy wiedzą jak, co i czym się pozycjonuje. Kolego, nie obrałeś sobie niestety najlepszego guru... uwierz mi.

Ale w sumie co ja wiem: ja nie zajmuję się - jak Pan Paweł - wyłącznie szkoleniami, ale mam jeszcze trochę doświadczenia z najtrudniejszymi frazami (jak "wypas owiec w Podbeskidziu Niskim") w polskim (i nie tylko) internecie...

a na Twoim miejscu przemyślałbym jedną zasadniczą rzecz, zanim w przyszłości zaczniesz na PiO wszystkich opierniczać... Niektórzy z tu obecnych są autorami lub współautorami książek o SEO, które są traktowane, jako "biblie" w tym temacie... cholera, nie ma w tych "bibliach" miejsca dla dzieł Pana Krzyworączki... Przynajmniej jeszcze. A dlaczego? Bo ten Pan jeszcze nic w tej dziedzinie nie pokazał i do tego ogłasza bzdury jako swoją nową religię. A sama jego umiejętność opakowania informacji sprawia, że nie brakuje i nie będzie mu brakowało takich fanatyków, jak Ty...

Żeby jednak nie być zupełnie offtopowym:

<do_przemyslenia>

nie ważne ile, tylko jak dodawać linki.

</do_przemyslenia>

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już któryś temat, gdzie pojawia się marketing w stylu " a ja uważam, że kurs pana Krzyworączki" hehe..

dla mnie to taki show men (bo oglądałem go), nic poza tym, wiedzę ma, ale teoria, praktyką się nie chwali :)

do tego niestety te meile,

"Jest już ostatnie 10 miejsc" za dwa dni.. "To już ostatnia okazja, zostało 19 miejsc, dołącz do grona 100tki.." ;)

ale nie mi oceniać ofertę reklamową, tylko jakby ktoś z problemami wzroku miał na to spojrzeć, to wzorzec (w tym prostokącie, gdzie zawiera informację), jest taki sam jak reklamy środków na potencję, czy innych spamów (rozumiem, że chodziło o skupienie spojrzenia, na danym punkcie, ale źle żeś go pan rozłożył, za mały jest, rozkojarzenie powstaje)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linków można dodawać nawet pierdyliard dziennie - kwestia jest inna - jak szybko to indeksować aby nie załapać syfa.

Co do segregowania katalogów = nie ma optymalnej metody a już segregowanie tego bajzlu według pageranku to juz obecnie w ogóle kpina.

Polecałbym zapoznać się z listą cezzy.pl plus rozszerzyć tęlistę (bestos dał temat) o kilkadziesiąt sztuk. max 100 katów i juz można rządzić.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ma znaczenie do ilu katalogów dodacie, "dobrych" katalogów jest 50 może 100, nawet te najlepsze podlinkowane są w większości spamerskimi linkami z zaspamowanych baz XR czy na maksa zaspamowanych ksiąg gości czy innych "mocnych" katalogów, a wychodzi z nich kilkanaście/kilkadziesiąt tys linków więc moc tych linków jest bardzo rozwodniona. Tak więc dodając po 100 katalogów dziennie, wyczerpiesz bazę najlepszych katalogów w jeden dzień, a dodając przez dłuższy czas dodajesz głównie do bezwartościowego badziewia. Oczywiście 1000 takich słabiuteńkich linków też da ci jakiegoś kopa na łatwe frazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności