Skocz do zawartości

Ile linków pozyskiwać dziennie żeby nie przesadzić? Krzyworączka?


Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oczywiście 1000 takich słabiuteńkich linków też da ci jakiegoś kopa na łatwe frazy.

no ale niestety moc mają przy ilościach odpowiednich, moja konkurencja powaliła mnie na kolana wg ms mają w ciągu 2-3 miesięcy 190k linków i wywindowało ich przy nowej domenie na 7 poz przy dosyć trudnym haśle.i stronie we flashu

reasumując czyli jak nie masz własnego zaplecza to kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motaba... to nie zachowuj dla siebie... pokaż co to za strona we flashu ostała się przed ostatnimi zmianami i dodaniem 190k linków wywindowała się na TOP10 przy dość trudnej frazie... Przecież chyba mówimy o faktach, nie zaś sprzedajemy bajki, żeby nabić posty... prawda?

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... prawda?

właśnie nabiłeś sobie posta .... ja tez :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast przy nabijaniu postów staram się nie sprzedawać bajeczek, natomiast chciałbym się czegoś nowego nauczyć w oparciu o doświadczenie naszego kolegi... Skoro MJ pokazuje 190k do tej strony, chętnie zerknę, jak to możliwe, że dodanie takiej ilości w czasie 2-3 miesięcy nie wpuściło strony w filtr... No chyba, że nasz Przyjaciel troszkę przesadził, jak mu to już się niedawno przytrafiło, kiedy stwierdził, że jego donmini stoją już trzy lata... O ile mnie pamięć nie myli - tego skryptu jeszcze trzy lata temu nie było... ale właściwie co ja wiem...

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

może mam jakiegoś popsutego MJ, ale mój nie pokazuje 190k...

69,107

no i jakoś na "domy z drewna" ich nie widzę... na jaką frazę tak wysoko skoczyli?

nie potrzebujesz najwyraźniej własnego zaplecza... oni potrzebują wyłącznie e-weblink.com

a do autora tematu - masz odpowiedź, ile linków można dodać ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już tak rozmawiamy o linkach to dlaczego w ms mamy znacznie inne wyniki w google inne a w ahrews jeszcze inne

sam widzisz ze tych linków jest masa w bardzo krótkim czasie i nie wiem na ile jest to pokazanie klientowi ze simis jest dobre a na ile niezły kit

ps donki stoją około roku ale pod wpływem mogło się wydłużyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w ms mamy znacznie inne wyniki w google inne a w ahrews jeszcze inne

bo to są zupełnie inne boty

donki stoją około roku ale pod wpływem

po prostu warto trzymać się faktów, bo akurat na tym forum bywają ludzie, którzy o SEO mają pojęcie... wbrew temu, co sekta Pana Krzyworączki może mieć wciśnięte do głów... ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktor Paweł Krzyworączka pozycjonuje tak, jak ja mówię. Może Pan DR Krzyworączka nie jest jakimś ekspertem, ale pozycjonuje zawodowo.

Drogi @Royal Love: Doktor Paweł Krzyworączka nie pozycjonuje, tak jak mówisz ;), a do tego śmiem twierdzić, że nie robi tego zawodowo...

jak się zapytam o tytuły książek i ebooków - w życiu nie czytaliśmy ani jednego

coś tam w życiu poczytałem...

Jak się powołam na sławnych w internecie pozycjonerów - rozlega się śmiech:

- czytaliście jego posty?

są sławni i sławni inaczej...

Pozycjoner nie skala się przeczytaniem ani jednej książki, ani jednego kursu, ani jednego e-booka. Tylko praktyka - jak od klienta wydrzeć 10 złotych na Allegro.

nie wydzieram wprawdzie od klienta 10 zł na Allegro, bo moje usługi kosztują troszkę więcej... ale spójrz, co ta praktyka robi z człowieka: na frazę Krzyworączka ten temat (w jeden dzień) wrzuciłem do TOP 10... (jako główny), ale żebyś nie mógł twierdzić, że FSB albo inne dziwadła, to po pierwsze główną stroną zrobiłem podstronę z moją wypowiedzią, a jako "podtemat" wrzuciłem dwa wątki o wiele starsze poświęcone Panu Pawłowi K... ;) przemyśl to, Kolego... (Max, na PiO jesteśmy wszyscy kolegami :drink:) Potrafisz tak? Może znajdziesz to w jakimś e-booku? :nonono:

tyle czarnej magii... :nauka: idę dalej czytać wartościowych autorów :D

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności