Skocz do zawartości

zarabianienaplikach mnie spamuje! (zarabianienaplikach.pl)


Mclain

Rekomendowane odpowiedzi

zakręcony: szacuneczek jak ktoś zrobi to 1-2 góra 5 razy jednego wpka ale od 3 dni napierdalanie co kilka minut to nawet Beerbant by nie wytrzymał :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może mu się program przyciął. A jak ludzie uzywają róznych narzedni, to ktoś kto troche chodzi po sieci doskonale widzi. Mało kiedy są akcje 1-2 góra 5 razy na jednej lokalizacji tego samego pacjenta, śle się ile wlezie ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na jednym z blogów kilkadziesiąt komentarzy tego spamera w ciągu kilku dni, typu: Dobra wpis, chcieć więcej, na pewno będę tu częściej zaopatrywał. Wszystkie wyłapane przez akismet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się nieźle rozwinął, ale fajnie bo powinno się to jakoś poruszyć. Ja mam jeszcze kilka kwestii o których nie mówiłem ostatnio, bo to już dalsza część tematu.

Jednak zacznę od tego czy my spamujemy czy nie. OK - każdy sobie pewnie jakiegoś tam blasta puścił w życiu i jestem w stanie zrozumieć jak mi przyjdzie jeden komentarz w stylu: ciekawy wpis, wpadaj do mnie na stronę i nawet bym tego nie brał pod uwagę, może na jakimś zapleczu bym to nawet zatwierdził, niech ma chłopak nofollow.

Ale do cholery 50 wpisów w ciągu 7 dni (nie przesadzam).

To cwaniaczek, ma cały biznes na Cyprze i możemy sobie jedynie "pogadać" i dodać go do spamu, bo nawet jak posmamuje z tej domeny, dostanie filtr, to weźmie i założy drugą.

Czytaliście treść tej strony? Zakład, że setki internautów ma już tam konta?

ROZWIĄZANIE

Jest dość proste, wystarczy w USTAWIENIA -> DYSKUSJA -> Czarna lista komentarzy, tutaj trzeba dodać po prostu frazę zarabianienaplikach

i po problemie :)

Jak się uczysz angielskiego, ale się nauczyć nie możesz, to może mogę Ci jakoś pomóc? Taki oto angielski projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet Beerbant by nie wytrzymał :D

Potwierdzam, nie wytrzymałem i zrobię kolesiowi takiego psikusa , że deczko się zdziwi :D

To cwaniaczek, ma cały biznes na Cyprze i możemy sobie jedynie "pogadać"

może mieć nawet w pernambuko , ważniejsze jest gdzie mieszka :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mądrzy chińczycy kiedyś zapisali : "szykujesz zemstę, kop dwa groby" - ja się nie mszczę ja dbam do swoje interesy :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie do słowniczka SEO

Pozycjoner - pozycjonuje SWOJE strony

Spamer/kanalia - spamuje NASZE strony

Wstrętny spam - strony internetowe naszej konkurencji

Debil - osoba spamująca nasze blogi

Seowiec - osoba spamująca CZYJEŚ blogi.

Strony dobrej jakości - nasze strony (także zapleczowe)

White Hat Seo - nasz styl pozycjonowania

Black Hat Seo - styl pozycjonowania naszej konkurencji

Xrumer - program do pozycjonowania stron internetowych

Xrumer konkurencji - wstrętny program do ordynarnego i wyuzdanego spamowania

Można by o tym książkę napisać. :)

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie do słowniczka SEO

Pozycjoner - pozycjonuje SWOJE strony

Spamer/kanalia - spamuje NASZE strony

Wstrętny spam - strony internetowe naszej konkurencji

Debil - osoba spamująca nasze blogi

Seowiec - osoba spamująca CZYJEŚ blogi.

Strony dobrej jakości - nasze strony (także zapleczowe)

White Hat Seo - nasz styl pozycjonowania

Black Hat Seo - styl pozycjonowania naszej konkurencji

Xrumer - program do pozycjonowania stron internetowych

Xrumer konkurencji - wstrętny program do ordynarnego i wyuzdanego spamowania

Jestem za ;) Służę linkiem:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/17891-slownik-malego-pozycjonera/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności