Skocz do zawartości

Nowy sklep a drugi taki sam do testów?


KataLogi.co

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie zakładam sklepik i mam taki pomysł czy aby nie stworzyć jego kopi na innej domenie i na niej testować metody różne jednocześnie delikatnie pozycjonować tą główną tymi linkami które dały kopa tej testowej na jakąś frazę,ma to sens?

Co chce osiągnąć? Chciałbym dla tej świeżej domeny głównej od początku budować dobry profil linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj inny układ produktów, trochę zróżnicowane ich opisy i już nie będzie duplicate content.

Wiec jak najbardziej ma to sens :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie duplicate. A gdybym stworzył stronę z inną trescią lub zmienioną ale przy takim samym nasyceniu słów kluczowych, dało by wtedy radę?

Głównym moim celem jest sprawdzanie jak działać będą przyłożone linki wynalezione z profili linków konkurencji.

Wczoraj się bawiłem z szukaniem linków konkurencji i ich zaplecz to na prawde nie jest takie trudne z wyszukiwarką zaawansowaną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopia lub podobna ma mi służyć do testowania metod i obserwowania wyników.I te które się sprawdzą doczepić do profilu linków głównej która mnie interesuje a która jako świeżak jest podatna na różne kwestie.

W myślach urodził mi się taki pomysł że jeśli od początku będe dodawał w długim okresie odpowiedni profil linków do strony to późniejsze próby zepchnięcia jej różnymi smieciowymi linkami przez konkurencje nie przyniosą efektu bo bądź co bądź jak ktos dowali takimi to będzie widać nienaturalność tych linków w profilu na dodatek mógłbym je zgłosić w gwt do usunięcia. Tylko nie wiem czy to nie moje sf :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności