Skocz do zawartości

Darmowy Klient FTP lepszy od Total Commandera


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywam Total Commandera ale juz go zaczynam miec dosc (i tak dlugo wytrzymalem bo kilka lat :) ) Jak przenosze foldery z plikami i subfolderami nie wiem jak dobry bylby serwer i jak dobre bym mial lacze zawsze muszi sie zwiesic, zamulic itp.

Jest cos bardziej wydajnego ?

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu łącza masz do bani :) Jak ma się publiczne ip i dobre łącze, to śmiga bez zarzutu. Na pasywnym FTP z ograniczonym transferem każdy może się zamulić :) Pod Windowsem tylko z tego korzystałem i byłem baaardzo zadowolony, a pod Linuxem brakuje mi godnego odpowiednika, niby jest parę takich programów, ale to nie to :)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellz a gFTP, według mnie jest bardzo dobry.

Jako klient, jasne że dobry :) Np. często korzystam z sftp i nic złego się nie dzieje. Jednak lubię TC za to, że szybko się odpala i do tego przy pomocy odpowiednich skrótów klawiaturowych można robić wszystko zdecydowanie szybciej. Niestety, niektóre nie mają nawet opcji konfiguracji skrótów... ech ;P

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellz a gFTP, według mnie jest bardzo dobry.

Jako klient, jasne że dobry :) Np. często korzystam z sftp i nic złego się nie dzieje.

Hehe polecam ncftp lub niesamowitą obsługę ftpa przez mc :D hehe.

Na windowsie używam FlashFXP ale jak ma być darmowy to polecam niezły, mały i szybki, chodź już od dawna nie rozwijany LeechFTP, będziesz zadowolony.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze muszi sie zwiesic, zamulic itp.

włączyłeś tryb pasywny? mam problemy z klientem ftp z tc raz na kilka miesięcy, uzywałem go w ciągu ostatnich lat (odpowiednio wcześniej wc) na kilkunastu komputerach i problemy jeśli występowały to tylko i wyłącznie z winy servera (pomijam przypadki kiedy łącze z jakiego korzystałem było wysycone itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Windowsie próbowałem chyba wszystkich managerów i zostałem przy TC, z każdym coś było nie tak (jak już był niezły to tylko wersja trial itd... )

Intruder nie ma lepszego :D niż TC. Pewnie tak jak mówi HEllz łącza szwankują. Ja siedze tylko na hostingach made in USA i zawsze są jakieś problemy przy masowym wysyłaniu przez FTP , ale gdy np. miałem konto testowe choćby w KEI to tak pieknie chodził, że żal było rozstawac się z kontem :).

Natomiast na linuxie miałem przygodę z gftp, że jak wysyłałem pliki to coś się popsuło z kodowaniem UTF (może miałem jakiś tryb źle ustawiony, ale juz nie wnikałem w to bo MC dał radę), dlatego od tamtego czasu używam tylko MC i jestem bardzo zadwolony z niego, w przeciwieństwie do gftp praktycznie rzadko się zdarza zerwanie połączenia. A wysyłam codziennie sporo danych ...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, klient w tc byłby fajny, gdyby miał natywne wsparcie dla autoryzacji TLS, bo plugin do tego mi świrował

no i kiedyś się zastanawiałem nad FXP, w sumie nie pamiętam, czy tc tego nie ma, czy nie miałem serverów obsługujących to (generalnie chodzi o przerzucanie danych między dwoma serverami, bez pośrednictwa naszego łącza, tak w ogromnym skrócie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a WINSCP ? fajny bo działa w "locie" tzn zmienisz coś w pliku i zapiszesz to automat wysyła to na serwer" oraz działa na SFTP

nie działa z TLS, zresztą ten problem jest szerszy - w tej chwili jedynym edytorem, który znam, który potrafi przy ctrl+s wysłać dane na server z TLS jest pajączek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności