Skocz do zawartości

ech te pokemony ;)


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Co chwila jakis pokemon podrzuca oferte sprzedaży oczywiście jakiegoś g*wienka

i chce na tym zarobić "kupe" szmalu :)

: świeży przykład

www.allegro.pl/show_item.php?item=93229608

Ostatnią sprawą jest pokazanie wam ile kosztuje domena podobna do mojej www.ikatalog.com ( ja posiadam pl ) Jej cena to około 1,7 tys $ .

ale najciekawsze jest to :

posiada wysoki PR równy 4 , choć przy następnym wejściu będzie 5 ponieważ wymieniłem się linkiem tekstowym z 7 stronami których PR=4-5 oraz które mają średnią ilość wjeść 3 tys. dziennie. ( można prawdzić ).

muszę wykonać od nowa testy wpływu odwiedzalności stron na których mam umieszczone BL na PR moich stron - jak skończe testy dam znać o wynikach :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na statystyce nuda jak zwykle. Mój kumpel wszedł na Allegro i chciał kupić jakąś domenę, taką superzachwalaną...

Hellz: Po co Ci to, przecież nie robisz stron?

Jarek: Żeby potem sprzedać, wiesz ile to potem może być warte?

Hellz: Tyle, ile rejestracja...

Jarek: Ale ja widziałem na Allegro kiedyś...

Hellz: Zaufaj mi stary, ja w tym pracuje :)

Dobrze, że mi uwierzył, bo zainwestowałby pół wypłaty w g***o i nie miałbym z kim na piwo chodzić przez miesiąc :P Morał z tego taki - jak się na czymś nie zna, to się tego nie kupuje. Trzeba mieć chociaż jakie takie pojęcie i tyle.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę wykonać od nowa testy wpływu odwiedzalności stron na których mam umieszczone BL na PR moich stron - jak skończe testy dam znać o wynikach :)

Heh, ja miejscami mam wrażenie że musze wykonać od nowa wszystkie testy, łącznie z tymi na bycie wielbłądem :P

Na tak dużym forum tego nie unikniesz.

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinniśmy zorganizować konkurs na Pokemona Roku :P Co tydzień będziemy wybierać Pokemona Tygodnia, następnie co miesiąc Pokemona Misiąca i na koniec Pokemona Roku :D W razie poparcia inicjatywy przez społeczność chcę być w Jury :P

Jeszcze raz odwiedziłem ww. temat, a tam

bardzo proszę usunąć ten fragment albo wkleić dowód zakupu szklanej kuli!
:) Ale by się Zero zdziwił, jakby gościu wkleił fakturę na szklaną kulę :D

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za a nawet przeciw :) (cholera te stoczniowe naleciałości)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.sklepezoteryczny.com/pages/seemore.php?genid=280c19687a13db5cdf1d61397b0639e2

30 sekund szukania w Google i jest szklana kula, nawet nie taka droga :)

A skąd brać Pokemony ? To zależy, czy konkurs tylko na naszym forum, czy wychodzimy poza jego ramy :P

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka natura polaka :D kombinuje jak moze, a drugi naiwniak na tym traci.

mnie najbardziej na allegro rozbrajają przy sprzedaży linków ceny linków z LinkValue w Euro :P

ostatnio dostałem maila z allegro od kolesia, ktory chciał aby mu zaprojektować i zaprogramowac site pod domene którą niedawno kupił (mp3cośtam.pl)

powiedział, ze jedynie co moze zaoferować to połowe kwoty którą uzyska przy sprzedaży na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nabijam, jestem szydercą i tyle :D Jak ktoś się ze mnie nabija bo np. nie znam angielskiego, to się nawet przyłączam. Śmiech to zdrowie* :P

* - chyba, że nabijasz się z nowego dresu Siwego, wtedy może to już nie być takie zdrowe... :)

EDIT: Może jakaś dobra dusza przeniesie do dowcipów ?:D

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności