Skocz do zawartości

Telewizor LED czy Plazama ?


kokodżambo

Rekomendowane odpowiedzi

W tym momencie upatrzyłem sobie telewizor Sharp LC-60LE740E .

Mam 730E 60', wady Sharpa wg mnie największe są w funkcjach internetowych - youtube jest, polskich vod nie ma (Samsung w tym względzie rządzi). Odtwarzanie filmów OK, ale bez napisów :) (Samsung nie ma z tym problemów)

Może w tym modelu co podajesz poprawili co nieco ...

Tak więc jeśli miałbym wybierać to kierowałbym się ku Samsungowi.

Tak czy inaczej LED :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś burżujem i nie musisz się specjalnie liczyć z wydatkami, to kupuj plazmę, obraz jest naprawdę świetny.

Jeśli jednak liczysz się z kasą, zarówno na sam sprzęt jak i z wydatkami na energię elektryczną, to kup dobrego LCD LED.

Najlepsze są te z pełnym podświetlaniem od tyłu, ale ciężko takie trafić w rozsądnej cenie, większość ma podświetlanie boczne niestety.

Ja osobiście wolę LCD, bo różnica w zużyciu energii jest naprawdę znaczna, jak ktoś nie wierzy, to niech zrobi pomiary zwykłym watomierzem.

Jeśli chodzi o markę, to ja jestem zwolennikiem Panasonica (jakość obrazu), chyba że komuś bardzo zależy na dużej ilości aplikacji, to wtedy Samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności